عیدباستانی نوروز 1400  و بهار طبیعت بر همگان مبارک باد .با آرزوی از بین رفتن ویروس کرونا      
کد خبر: ۲۸۴
تاریخ انتشار: ۲۸ مرداد ۱۳۹۳ - ۱۵:۲۳
به گزارش پایگاه خبری ورزش و جوانان خوزستان ، این مسابقات با حضور 36 ورزشکار خانم و 28 ورزشکار آقا به میزبانی شوش برگزار شد.
اسکیت بازان شهرستان های اهواز‏، آبادان‏، شوش، ماهشهر، ایذه و بندرامام در ماده های 200، 300، 500 و 1000 متر با یکدیگر رقابت کردند.


در ماده 200 متر عرفان ژوبین، آرسام بیک و محمدحسین بنی رشید به ترتیب از آبادان، اهواز و آبادان جایگاه های اول تا سوم را به دست آوردند. در ماده 300 متر سیاوش آذرنیا و آرسام بیک هر دو از اهواز به ترتیب اول و دوم شدند و فرزاد دلواری از آبادان مکان سوم را به خود اختصاص داد.


در ماده 500 متر مبین سلامات، فرزاد دلواری و سجاد کردانی به ترتیب از اهواز، آبادان و اهواز در مکان های اول تا سوم قرار گرفتند. در ماده 1000 متر نیز مبین سلامات و سیاوش آذرنیا هر دو از اهواز به ترتیب قهرمان و نایب قهرمان شدند و دانیال آل‌کثیر از شوش در جایگاه سوم قرار گرفت.


همچنین در بخش تیمی اهواز با 53 امتیاز قهرمان شد، آبادان با 30 امتیاز در جایگاه دوم قرار گرفت و مکان سوم نیز به شوش با 7 امتیاز رسید.


در بخش بانوان نیز در ماده 200 متر نگین شیخی، نگار رستگار و دریا رحیمی به ترتیب از اهواز، شوش و اهواز در جایگاه های اول تا سوم قرار گرفتند. در ماده 300 متر نیز مبینا هدایت خواه و یاسمن کریمی پور هر دو از شوش به ترتیب اول و دوم شدند و شیرین شیشه‌گر از اهواز سوم شد.


همچنین در ماده 500 متر نگار رستگار از شوش قهرمان شد و آلا عسکری مهر و عسل بهمئی هر دو از ماهشهر به ترتیب در مکان های دوم و سوم قرار گرفتند. در ماده 1000 متر نیز نگین شیخی از اهواز در مکان نخست ایستاد و مبینا هدایت خواه و یاسمن کریمی پور هر دو از شوش به ترتیب عنوان های دوم و سوم را به خود اختصاص دادند.


بر اساس این گزارش،شوش با 81 امتیاز به قهرمانی رسید، اهواز با 59 امتیاز نایب‌قهرمان شد و جایگاه سوم به ماهشهر با 49 امتیاز اختصاص یافت.
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد