آن که احسانش زیاد باشد،دوستان وبرادرانش او را دوست بدارند.   امام علی (ع)      
کد خبر: ۲۹۲۸۹
تاریخ انتشار: ۱۹ تير ۱۳۹۶ - ۱۰:۳۱
با هدف ترویج فرهنگ خرید ایرانی ، جلسه هماهنگی برپایی نمایشگاه بزرگ لباس ایرانی در محل اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شوشتر برگزار شد
به گزارش بدرپرس از شوشتر، در این جلسه که با حضور برخی از سرمایه گذاران بخش خصوصی، فعالان اجتماعی فرهنگی، نیروی انتظامی و برخی پوشاک فروشان شوشتر برگزار شد علی بهرامی گفت: در نظر داریم تا با ایجاد بستری مناسب برای گسترش و همگانی ساختن فرهنگ خرید ایرانی، نخستین نمایشگاه بزرگ لباس ایرانی را در شوشتر برپا کنیم .
 
وی با اشاره به همکاری فرمانداری، سرمایه گذاران و برخی از پوشاک فروشان شوشتر در برپایی این نمایشگاه افزود: با توجه به تاکیدات مقام معظم رهبری بر خرید اقلام ایرانی در جهت کمک به رشد و توسعه صنعت، اقتصاد و افزایش اشتغال در جامعه، با این حرکت یعنی برپایی نمایشگاه لباس ایرانی مسیری را در جهت فرهنگ سازی خرید ایرانی با همدلی مسئولان و مردم خواهیم پیمود که به یقین نتایج مثبتی به دنبال خواهد داشت .

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شوشتر گفت: قرار است با فراهم ساختن همه امکانات، ایجاد شرایط مطلوب و  ارائه تسهیلات، به رونق خرید از این نمایشگاه یک ماهه کمک کنیم .

دبیر شورای فرهنگ عمومی شوشتر ادامه داد: با فرمانداری نیز هماهنگی کامل صورت گرفته تا این نمایشگاه در وقت مقرر و مناسبی در شهرستان برپا شود.

  بهرامی در پایان خاطرنشان کرد: از همه مردم خواستاریم تا برای کمک به چرخه ی اقتصاد  از این ‌نمایشگاه استقبال داشته باشند.

گفتنی است در جلسه بعدی که در محل فرمانداری تشکیل خواهد شد جزئیات دقیق و زمان مصوب برگزاری نمایشگاه مشخص و اعلام می شود.
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد