آن که احسانش زیاد باشد،دوستان وبرادرانش او را دوست بدارند.   امام علی (ع)      
کد خبر: ۲۹۴۰۷
تاریخ انتشار: ۲۲ تير ۱۳۹۶ - ۱۱:۰۰
دکتر شریعتی استاندار خوزستان به همراه دکتر حاج محمدی مشاور عالی سازمان برنامه و بودجه کشور در امور زیربنایی و عمرانی از راههای مختلف استان بازدید داشتند.
 به گزارش بدر پرس ، دکتر شریعتی استاندار خوزستان به همراه دکتر حاج محمدی مشاور عالی سازمان برنامه و بودجه کشور در امور زیربنایی و عمرانی از راههای مختلف استان بازدید داشتند.

طی این بازدید در رابطه با تخصیص اعتبار بیشتر به محورهای مواصلاتی استان بحث و گفتگو شد .

دکتر شریعتی در این خصوص گفت : با توجه به اعتراض بنده نسبت به نحوه تخصیص بودجه به راههای استان به دکتر نوبخت ایشان به دکتر حاج محمدی ماموریت دادند که این بازدید را به همراه بنده انجام دهند ، بنابراین امروز از جاده های مختلف استان من جمله اهواز، سوسنگرد ، بستان  ، رامهرمز ، بهبهان ، امیدیه ، آغاجاری و رامشیر بازدید داشتیم و ایشان از نزدیک در جریان نواقص و کاستی های موجود قرار گرفتند و بنا شد پس از بررسی و ارزیابی تصمیمات لازم اتخاذ شود .

دکتر شریعتی در ادامه با اشاره به افزایش 107 درصدی اعتبارات عمرانی استان در سال 96 ابراز امیدواری کرد که در آینده شاهد تحولات مثبت در زمینه داشتن محورهای مواصلاتی با کیفیت و استاندارد  با توجه به حجم بالای تردد در جاده های استان استان باشیم 
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد