عیدباستانی نوروز 1400  و بهار طبیعت بر همگان مبارک باد .با آرزوی از بین رفتن ویروس کرونا      
کد خبر: ۲۹۵۴۴
تاریخ انتشار: ۲۶ تير ۱۳۹۶ - ۱۳:۵۷
معاون فرماندارشادگان خبرداد
شش گروه انجمن معتادان گمنام با عناوین آرامش، راه نجات، صداقت، وحدت، اتحاد و رهایی در شهرستان شادگان فعالیت می‌کنند.
به گزارش بدر پرس ، نعمت الله آلبوغبيش معاون فرماندار شادگان در جلسه شورای هماهنگی فرعی مبارزه با مواد مخدر شهرستان از فعالیت شش گروه از انجمن معتادان گمنام در شادگان خبر داد و گفت:  این گروه ها با برگزاری جلسات منظم و مستمر در راستای ایجاد محیطی امن و مناسب برای انتقال پیام بهبودی اعضا به یکدیگر تلاش می کنند. 

معاون فرماندار شادگان با اشاره به تاریخچه تشکیل انجمن معتادان گمنام اظهار داشت: این انجمن نهادی مردمی، خودجوش و جهانی است که در سال ۱۳۳۲ ه ش توسط افرادی که خود در زمانی گرفتار اعتیاد بودند بنیانگذاری شد و هم اکنون در بیش از ۱۳۰ کشور جهان منجمله ایران فعال است.

وی با تقدیر و تشکر از فعالیت های ارزنده اعضای این انجمن در شهرستان یادآور شد: انجمن معتادان گمنام در سال ۱۳۶۹ در ایران فعالیت خود را آغاز کرد و بیش از ده سال است که گروهها و اعضای این انجمن در شهرستان شادگان فعال هستند. 

آلبوغبیش با تاکید بر ضرورت تعامل هرچه بیشتر و بهتر اعضای شورای هماهنگی فرعی مبارزه با مواد مخدر شهرستان با انجمن معتادان گمنام گفت: راز موفقیت این انجمن و رشد سریع تعداد گروهها و جلسات، ناشی از رعایت اصل گمنامی و عدم ثبت و نگهداری هرگونه سوابق برای افراد است که باید این خصیصه تقویت و ادامه پیدا کند.

معاون فرماندار شادگان در ادامه خاطر نشان ساخت بر اساس آخرین برآورد، تعداد اعضای انجمن معتادان گمنام ایران بیش از ۴۰۰ هزار نفر برآورد شده و در حال حاضر بطور هفتگی حدود ۶۸ هزار جلسه در دنیا و بیش از ۲۱ هزار جلسه در سطح کشور در راستای بهبودی مبتلایان به مواد مخدر تشکیل می‌شود.
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد