عیدباستانی نوروز 1400  و بهار طبیعت بر همگان مبارک باد .با آرزوی از بین رفتن ویروس کرونا      
کد خبر: ۲۹۵۵۱
تاریخ انتشار: ۲۶ تير ۱۳۹۶ - ۱۴:۳۷
شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب و شركت زاروبژ نفت روسيه تفاهم ‎نامه همكاري امضا كردند .
به گزارش بدر پرس  ، اين تفاهم نامه با هدف مطالعه ٢ میدان رگ‌سفيد(مخازن آسماری، بنگستان و خامی) و شادگان(مخازن آسماری و بنگستان)، روز دوشنبه (26تيرماه) توسط حميد دريس مدیرامور فني شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب و اليوس خاميتوف مدير توسعه ميادين و سرمايه گذاري شركت زاروبژ نفت به امضا رسيد.

بر اساس اين تفاهم نامه شركت زاروبژ نفت حداکثر 9 ماه زمان دارد تا مطالعات خود را براي توسعه و افزايش توليد نفت اين دو ميدان انجام داده و نتايج آن را به شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب ارائه نمايد .

اين تفاهم نامه هشتمين تفاهم نامه اي است كه شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب براي توسعه 4 ميدان نفتي خود با شركت هاي داخلي و خارجي امضا كرده است.

چهار میدان پارسی، کرنج، رگ سفید و شادگان شامل ٩ مخزن با اعلام و تایید وزیر نفت، برای توسعه بر اساس چارچوب قراردادی شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب در نظر گرفته شده است.

میدان رگ سفيد در حوزه عملياتي شركت بهره برداري نفت و گاز آغاجاري قرار دارد و توليد فعلي آن از مخازن آسماري و بنگستان صورت مي گيرد و مخزن خامي تاكنون توليدي نشده است.

میدان نفتی شادگان نيز كه در حوزه عملياتي شركت بهره برداري نفت و گاز مارون واقع است در سال 1367 به بهره برداري رسيد و هم اكنون از مخازن آسماري و بنگستان آن نفت توليد مي شود.
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد