عیدباستانی نوروز 1400  و بهار طبیعت بر همگان مبارک باد .با آرزوی از بین رفتن ویروس کرونا      
کد خبر: ۲۹۶۰۵
تاریخ انتشار: ۲۷ تير ۱۳۹۶ - ۱۴:۵۵
نماینده مردم شادگان در مجلس:
نماینده مردم شادگان در مجلس با تاکید بر اینکه امیدوارم رئیس جدید از عهده مسؤولیت خود برآید، گفت: کثرت مشکلات شادگان باعث انصراف من از ریاست مجمع نمایندگان استان خوزستان شد.
به گزارش بدر پرس ،  انتخابات رئیس مجمع نمایندگان استان خوزستان طی یک جلسه‌ای برگزار شد که در نهایت عباس پاپی‌زاده به عنوان رئیس جدید مجمع نمایندگان استان خوزستات معرفی شد. 

 پیش از این نیز حجت الاسلام مجید ناصری‌نژاد نماینده مردم شادگان در مجلس ریاست مجمع نمایندگان استان خوزستان را بر عهده داشت. 

نماینده مردم شادگان در مجلس در ابتدای سال ۹۶ در یک جلسه با نمایندگان استان از عدم تمایل خود برای ریاست این مجمع خبر داده بود.  
 
حجت الاسلام مجید ناصری‌نژاد در این رابطه اظهار کرد: همانگونه که در ابتدا سال ۹۶ عنوان کردم، به دلیل کثرت مشکلات شادگان و نیاز به زمان بیشتر برای پیگیری آنها، از ریاست مجمع نمایندگان استان خوزستان انصراف دادم.

وی ادامه داد: پیگیری مسائل و مشکلات استان خوزستان را وظیفه خود می‌دانم، اما اکنون و در حال حاضر شادگان نیازمند توجه ویژه و زمان فراوان است.

نماینده مردم شادگان در مجلس شورای اسلامی گفت: به آقای پاپی‌زاده برای ریاست مجمع نمایندگان استان خوزستان تبریک عرض می‌کنم.

وی افزود: امیدوارم رئیس جدید مجمع نمایندگان که با اجماع نمایندگان انتخاب شدند، از عهده این مسؤولیت برآید.
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد