آن که احسانش زیاد باشد،دوستان وبرادرانش او را دوست بدارند.   امام علی (ع)      
کد خبر: ۳۰۰۳۹
تاریخ انتشار: ۱۶ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۴:۳۸
شرکت بیمه معلم برگزار می کند :
این همایش با حضور کلیه نمایندگان شرکت بیمه معلم در مرکز همایش های بین المللی صدا و سیما در تاریخ 20 و 19 مرداد بمدت دو روز برگزار می شود .به گزارش بدر پرس ، کاوه قاضی معاون برنامه ریزی و توسعه بازار شرکت بیمه معلم در گفتگو با این خبرگزاری از برگزاری همایش بازاریابی با حضور اساتید بین المللی بازاریابی جهان در تهران خبرداد . 

وی گفت : آقایان پول آرچر و مارکوس کرامر هر دو از مشاوران بازاریابی شرکت های بزرگ و سمت اجرایی زیادی در بخش های بازاریابی شرکت های مطرح جهان داشته اند و پس از بررسی اساتید زیادی در جهان برای این همایش انتخاب شدند . 

معاون برنامه ریزی و توسه بازار شرکت بیمه معلم هدف اصلی برگزاری این همایش و دوره بازاریابی بزرگ بازاریابی را ارتقا سطح تفکر و درک نمایندگان بیمه معلم در کشور اعلام کرد و گفت وقتی که این شرکت خارج از کشور اساتید بازریابی دعوت می کند به این مفهوم است که می خواهیم نمایندگان بیمه معلم بهترین باشند و با سطح یک بازاریابی در جهان آشنا شوند .

قاضی افزود : این همایش با حضور کلیه نمایندگان شرکت بیمه معلم در مرکز همایش های بین المللی صدا و سیما در تاریخ 20 و 19  مرداد بمدت دو روز برگزار می شود . 

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد