آن که احسانش زیاد باشد،دوستان وبرادرانش او را دوست بدارند.   امام علی (ع)      
کد خبر: ۳۰۱۶۲
تاریخ انتشار: ۱۹ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۲:۱۷
در این همایش بزرگ بیش از 770نفر از نمایندگان و سرپرستان بیمه معلم کشور حضور دارند.

به گزارش بدر پرس ، در ابتدای مراسم دکتر تحسیری مدیرعامل بیمه معلم کشور با خوشامد به حضار گفت: نامگذاری امسال بنام توسعه بازار یابی و افزایش رضایتمندی مشتری نشان از اهمیت ی است که این شرکت به مشتری مداری و افزایش مشتریان نشان داده است.

 وی افزود : با توجه به دعوت از دو استاد برجسته جهانی در این همایش نمایندگان بیمه معلم باید حداکثر استفاده را از این برنامه داشته باشندودرجهت جذب و نفوذ در بازارهای مستقل گام بردارید.
دکتر تحسیری همچنین از طرح یکسال سازی کلیه دفاتر بیمه معلم در کشور خبر داد.

وی به شرایط پس از برجام اشاره کرد و گفت : پس از برجام شرکت کشتیرانی جمهوری اسلامی به سیستم های بین المللی  وصل گردید و در صدد دریافت رتبه بندی های بین المللی است و در این مدت موفق به دریافت پوشش بیمه ای یک میلیارد دلاری برای ناوگان کشتیرانی خود شده است  .

مدیر عامل شرکت کشتیرانی ایران افزود : بیمه معلم باید از فرصت آموزش و شیوه های مدرن بازاریابی استفاده کند و مدیران ارشد این بیمه باید دوره های حرفه ای کسب و کار را گذرانده باشند .
وی آمادگی این شرکت را برای تعامل بیشتر با بیمه معلم و در جهت ایجاد طرح های جدید و کامل بیمه ای برای پرسنل و کارکنان شرکت کشتیرانی جمهوری اسلامی اعلام کرد .


نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد