انگار برای حسینی شدن ما ، راهی جز بی حسین شدن زینب نبود.ماه محرم ماه پیروزی خون بر شمشیر تسلیت باد
      
کد خبر: ۳۱۳۶۷
تاریخ انتشار: ۲۶ شهريور ۱۳۹۶ - ۱۳:۰۳
شهیدزاده مدیرعامل بانک کشاورزی کشور قصد دارد علی نقی منصوربیگی مدیر موفق و توانمند بانک کشاورزی خوزستان را بعنوان مدیر شعب بانک کشاورزی استان فارس به این استان منتقل و شخصی بنام هوشنگ حیدرنژادی مدیر بانک کشاورزی ایلام را بعنوان مدیر جدید بانک کشاورزی خوزستان منصوب نماید.
به گزارش بدرپرس وبه نقل از پل سفید:بر اساس اخبار واصله در اقدامی عجیب شهیدزاده مدیرعامل بانک کشاورزی کشور قصد دارد علی نقی منصوربیگی مدیر موفق و توانمند بانک کشاورزی خوزستان را بعنوان مدیر شعب بانک کشاورزی استان فارس به این استان منتقل و شخصی بنام هوشنگ حیدرنژادی مدیر بانک کشاورزی ایلام را بعنوان مدیر جدید بانک کشاورزی خوزستان منصوب نماید.

این موضوع از آنجا بسیار عجیب و غیرمنطقی بنظر می رسد که در درجه بندی اداری بانک کشاورزی در سطح کشور، بانک کشاورزی خوزستان از لحاظ منابع و اعتبار بانکی، درجه یک محسوب شده و بانک کشاورزی ایلام در پایین ترین رده یعنی درجه چهار قرار دارد.

حال این سوال مطرح است که شهیدزاده در حالی که یک کارشناس بانک کشاورزی خوزستان توان مدیریتی اش در سطح مدیر یک استان درجه چهار می باشد چگونه سرنوشت جامعه کشاورزی خوزستان با تمام مشکلات و حساسیت های اقتصادی، اجتماعی و سیاسی موجود در کشاورزی خوزستان را می خواهد به چنین شخصی واگذار نماید.

این در حالی است که این امر ظاهرا با مخالفت استاندار مواجه شده و با پادرمیانی شهیدزاده ظاهرا حیدرنژادی به خوزستان آمده و قرار است فردا جلسه ای با استاندار داشته باشد تا بتواند استاندار را برای گرفتن چراغ سبز قانع نماید.

انتشار این خبر در میان بدنه بانک کشاورزی استان موجی از مخالفت، اعتراض و احساس سرخوردگی ناشی از نگاه حقارت آمیز شهیدزاده به نیروهای توانمند بومی استان در بانک کشاورزی را ایجاد کرده است.

قطعا اصرار بر انتصاب چنین شخصی در استان باعث تنش در درون بدنه اداری بانک کشاورزی خوزستان، جامعه کشاورزان و احساس بدبینی به مدیریت کلان استان خواهد شد.
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد