دو چيز را خداوند در اين جهان كيفر ميدهد : تعدي ، و ناسپاسي پدر و مادر . حضرت محمد (ص)      کسی در قیامت در امان نیست مگر کسی که در دنیا ترس از خدا در دل داشت.امام حسین(ع)      
کد خبر: ۳۱۵۸
تاریخ انتشار: ۰۸ بهمن ۱۳۹۳ - ۱۱:۳۶
مديرعامل شركت ملي مناطق نفت خيز جنوب،با صدور حكمي مديرعامل شركت بهره برداري نفت و گاز گچساران را منصوب كرد.
به گزارش بدر پرس به نقل از روابط عمومي شركت ملي مناطق نفتخيز جنوب، مهندس بيژن عالي‌پور طي حكمي مهندس امين محمدي را به عنوان مديرعامل شركت بهره برداري نفت و گاز گچساران معرفي كرد و از زحمات مهندس احمد پورهادی که در این مدت سرپرستی اين شرکت را برعهده داشت تقدیر و تشکر نمود.
 
مديرعامل مناطق نفت خيز جنوب از جمله وظايف مهندس محمدي را در مسئوليت جديد ،برنامه ريزي،سازماندهي،نظارت،كنترل و هماهنگي در بهره برداري نفت و گاز ،ارتقائ بهره وري نيروي انساني،دستگاه ها و تاسيسات ،انجام به موقع تعميرات ،اعمال مقررات مالي و پرسنلي ،عملياتي ،ايمني ، و حصول اطمينان از اجراي مطلوب برنامه هاي بازرسي فني و خوردگي فلزات عنوان كرده است.
 
مهندس امين محمدي دانش آموخته مهندسی مکانیک گرایش حرارت و سیالات از دانشکده صنعت نفت است و با بيش از ۴۰ سال سابقه فعاليت در مناطق نفتخيز جنوب ، پيش از اين رئیس اداره نگهداري و تعمیرات شرکت بهره‌برداری نفت و گاز آغاجاری بوده است.
 
رئیس برنامه ریزی تعمیرات، رییس اداره تعمیرات، رییس کارگاه مرکزی آغاجاری و رییس اداره مهندسی شرکت خدمات مهندسی و تجهیزات صنعتی توربین جنوب نيز از جمله مسئوليت هاي قبلي  مهندس محمدي است.
 
شرکت نفت و گاز گچساران یکی از شرکت های تابع شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب است که بهره‌برداری و راهبری عملیات تولید از میدان های مهمی از جمله گچساران، بی‌بی ‌حکیمه، سیاه مکان، رگ‌سفید، پازنان، منصورآباد، نرگسی و کیلور کریم را بر عهده دارد.
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد