دو چيز را خداوند در اين جهان كيفر ميدهد : تعدي ، و ناسپاسي پدر و مادر . حضرت محمد (ص)      کسی در قیامت در امان نیست مگر کسی که در دنیا ترس از خدا در دل داشت.امام حسین(ع)      عیدباستانی نوروز 99بر همگان مبارک باد      سال 1399 سال جهش تولید در کشور      
کد خبر: ۳۱۷۳۸
تاریخ انتشار: ۱۰ مهر ۱۳۹۶ - ۱۳:۴۲
معاون امنیتی انتظامی استانداری خوزستان گفت:
زوار اربعین حسینی برای برای شرکت در این مراسم معنوی حتما باید روادید(ویزا) تهیه کنند.
به گزارش بدرپرس:معاون امنیتی انتظامی استانداری خوزستان گفت: زوار اربعین حسینی برای برای شرکت در این مراسم معنوی حتما باید روادید(ویزا) تهیه کنند.

قدرت‌الله دهقان افزود: برای برگزاری مراسم اربعین و پذیرایی از زوار در مرزهای شلمچه و خروج زوار اربعین فقط با تهیه روادیدچذابه تمام تمهیدات امنیتی در نظر گرفته شده تا این مراسم در امنیت کامل برگزار شود.

وی ادامه داد: تمامی اعضا و کمیته‌های چهارده‌گانه ستاد اربعین خوزستان تلاش دارند مرزهای شلمچه و چذابه را مهیای پذیرایی از زوار حسینی در مراسم اربعین کنند، تا بتوانیم آن گونه که شایسته است به استقبال زوار برویم.

معاون امنیتی انتظامی استانداری خوزستان تصریح کرد: همچنین تمام تمهیدات برای برگزاری مراسم اربعین در مرزهای شلمچه و چذابه از جمله زیرساختی و خدمات‌رسانی، استقرار مواکب،‌ برقراری ارتباط با واحدهای مردمی، تامین غذا و آبرسانی و همچنین تمهیدات امنیتی، انتظامی و ترافیکی تدارک دیده شده است.

وی با بیان اینکه تلاش داریم مراسم اربعین در مرزهای شلمچه و چذابه با امنیت کامل برگزار شود، عنوان کرد: توصیه ما به زوار این است که هر چه سریع‌تر نسبت به تهیه روادید اقدام کنند و این کار را به روزهای پایانی که دفاتر صدور روادید شلوغ هستند، موکول نکنند.

دهقان ادامه داد: دولت عراق اعلام کرده است که زائران را بدون روادید به این کشور راه نمی‌دهد ،  بنابراین زوار فکر و تصور اینکه بدون روادید می‌توانند از مرز خارج شوند را از ذهن خود پاک کنند و بدون روادید به هیچ وجه رهسپار مرزها نشوند.

معاون امنیتی انتظامی استانداری خوزستان خاطرنشان کرد: از طریق دولت عراق مدت‌ زمان روادید طولانی‌تر شده  و بهتر است افرادی که قصد زیارت را در مراسم اربعین دارند هر چه زودتر به کشور عراق سفر کرده و از فضیلت این زیارت بهره‌مند شوند تا زودتر نیز بتوانند به شهرهای خود بازگردند.
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد