انگار برای حسینی شدن ما ، راهی جز بی حسین شدن زینب نبود.ماه محرم ماه پیروزی خون بر شمشیر تسلیت باد
      
کد خبر: ۳۲۱۲۴
تاریخ انتشار: ۱۸ مهر ۱۳۹۶ - ۰۹:۱۴
در پی اعتراضات و تجمع چندین باره سپرده گذاران تعاونی وحدت (آرمان سابق) در اهواز شعب موسسه ملل در اهواز و برخی شهرهای خوزستان تعطیل شدند.

به گزارش بدرپرس:در پی اعتراضات و تجمع چندین باره سپرده‌گذاران تعاونی وحدت (آرمان سابق) در اهواز، شعب موسسه ملل در اهواز و برخی شهرهای خوزستان تعطیل شدند.

حدود ۷۰ نفر از سپرده‌ گذاران تعاونی وحدت (آرمان سابق) در مقابل شعب موسسه ملل در اهواز و برخی شهرهای استان تجمع کردند و مانع از فعالیت این شعب شدند. یکی از سپرده‌گذاران معترض که نخواست نام وی در خبر برده شود بیان کرد: تمامی شعب تعاونی وحدت در اهواز و شعب موسسه ملل توسط سپرده‌گذاران تعطیل شدند. وی گفت: سپرده‌گذاران خواستار باز شدن جلوی حساب‌های خود هستند و با پرداخت پلکانی سپرده‌ها مخالف هستند.

این سپرده‌گذار در ادامه اظهار کرد: پرداخت تا سقف ۳۰ میلیون ریال به سپرده‌گذاران توسط تعاونی‌های وحدت (آرمان سابق) تا کنون انجام نشده و قرار بود این پرداختی‌ها از ۱۲ مهر ماه انجام شود که تا کنون انجام نشده است.


هفته گذشته نیز سپرده‌گذاران تعاونی وحدت (آرمان سابق) چندین بار تجمع کردند. بر اساس این گزارش از ابتدای خرداد ماه امسال حساب سپرده‌گذاران تعاونی وحدت از سوی بانک مرکزی مسدود شد. از ابتدای تیر ماه نیز شعب تعاونی وحدت تعطیل شد و بعد از دستور ادغام تعاونی وحدت و موسسه ملل توسط بانک مرکزی شعب تعاونی وحدت (آرمان سابق) کار خود را آغاز کردند. از ۱۰ روز گذشته با تجمع پی در پی سپرده‌گذاران این تعاونی شعب تعاونی وحدت (آرمان سابق) و موسسه ملل در اهواز تعطیل شده اند.

موسسه ملل در آخرین اطلاعیه خود اعلام کرد که از تاریخ ۱۲ مهر ماه به سپرده‌گذاران مبلغ ۳۰ میلیون ریال پرداخت کنند که طبق گفته سپرده‌گذاران این پرداخت نیز صورت نگرفت. در اهواز چهار شعبه موسسه ملل وجود دارد. خوزستان ۳۴ شعبه تعاونی وحدت (آرمان سابق) دارد که در اهواز ۱۴ شعبه این تعاونی وجود دارد.

منبع:شوشان

برچسب ها: موسسه ملل ، اهواز
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد