عیدباستانی نوروز 1400  و بهار طبیعت بر همگان مبارک باد .با آرزوی از بین رفتن ویروس کرونا      
کد خبر: ۳۲۲
تاریخ انتشار: ۲۹ مرداد ۱۳۹۳ - ۲۳:۱۰
هافبک تیم فوتبال فولاد خوزستان گفت: پرسپولیس هنوز آمادگی صددرصد خود را پیدا نکرده و می‌خواهیم این تیم را در شهرمان ببریم.

 

محمدرضا داورزني رئيس فدراسيون واليبال، محمود افشاردوست دبير کل فدراسيون واليبال، امير خوش‌خبر سرپرست تيم ملي و اسلوبودان کواچ سرمربي تيم ملي در جلسه‌اي برنامه‌هاي تيم ملي ايران در مسابقات قهرماني جهان بررسي کردند. در اين جلسه گزارش کاملي از سوي امير خوش‌خبر و اسلوبودان کواچ در خصوص اردوي آمريکا و وضعيت فعلي تيم ملي به رئيس فدراسيون داده شد.

محمدرضا داورزني رئيس فدراسيون واليبال پس از اين جلسه گفت: در اين نشست برنامه تيم ملي تا روز آغاز مسابقات قهرماني را بررسي کرديم. بر اين اساس تيم ملي 25 آگوست تهران را به مقصد ورشو و سپس بلکاتوف ترک مي‌کند و دو بازي دوستانه با استراليا در اين شهر انجام مي‌دهد و 28 آگوست راهي کراکف مي‌شود و اول سپتامبر اولين ديدار خود را مقابل آمريکا را در اين شهر برگزار مي‌کند.

وي در خصوص وضعيت نهايي دستياران کواچ در قهرماني جهان گفت: جبران فقدان حسين معدني و پر کردن جاي وي بر روي نيمکت تيم ملي در اين شرايط کار آساني نيست. در بدترين زمان ممکن اين اتفاق افتاد. با توجه به زمان اندکي که وجود دارد، نمي‌توانيم شتاب‌زده عمل کنيم و تغييري در نيمکت تيم ملي به وجود آوريم. اين موضوع در حال حاضر به صلاح نيست. با صحبت‌هايي که با سرمربي تيم انجام داديم و بررسي‌هايي که کرديم به اين نتيجه رسيديم که در حال حاضر از کادر فعلي يعني محمدي‌راد و چورا استفاده کنيم و بعد از اين مسابقات پس از بررسي‌هاي لازم با توجه به شرايط تصميمي درست بگيريم، چرا که بايد هماهنگي لازم بين سرمربي و دستيارانش باشد.
 

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد