انگار برای حسینی شدن ما ، راهی جز بی حسین شدن زینب نبود.ماه محرم ماه پیروزی خون بر شمشیر تسلیت باد
      
کد خبر: ۳۲۲۱۳
تاریخ انتشار: ۱۹ مهر ۱۳۹۶ - ۱۱:۲۳
هاشمی نماینده میاندوآب؛
رئیس مجمع نمایندگان آذربایجان غربی گفت: بیمه مساجد و هیئات مذهبی ضریب ایمنی این اماکن عمومی را ارتقاء می دهد.
به گزارش بدرپرس:رئیس مجمع نمایندگان آذربایجان غربی گفت: بیمه مساجد و هیئات مذهبی ضریب ایمنی این اماکن عمومی را ارتقاء می دهد.

به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری برنا، همایون هاشمی با اشاره به بیمه مساجد، حسینیه ها، هیئات و اماکن مذهبی در این طرح گفت: بیمه اماکن مذهبی در قالب طرح فیروزه ای جزء اقدامات شایسته ای است که باید جهت گشودن این باب خیر، از مسئولان و متولیان این اقدام پسندیده تشکر کرد.

نماینده مردم میاندوآب، شاهین دژ و تکاب در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه برای مکان هایی که محل رفت و آمد مردم ومحل استقرار آن هاست، باید در حوزه اتفاقات و حوادث تدبیر کرد و پیش بینی لازم را انجام داد افزود: در حوزه مراسمات مذهبی، سابقه آتش سوزی هایی در خیمه ها و تکایا در گذشته وجود دارد که امیدواریم هیچ گاه اتفاق نیفتد اما پیش بینی این حوادث لازم و ضروری است.

وی با اشاره به اینکه صنعت بیمه به عنوان یک اقدام پیشگیرانه قبل از وقوع حادثه محسوب می شود خاطرنشان کرد: بیمه هیئات مذهبی نیز یک اقدام بسیار شایسته است و بیمه گر در زمان بیمه یک مکان مذهبی،  استانداردهای ایمنی را اجرا می کند که خود این موضوع موجب ارتقای سطح ایمنی آن مکان می شود.

هاشمی با بیان اینکه این بیمه از دو جهت به سود بیمه شونده است گفت: یکی اینکه خود بیمه گر  اشکالات فنی را به بیمه شده تذکر می دهد و آن مکان از ضرایب ایمنی بالایی برخوردار می شود، همچنین اگر خدای نکرده اتفاق ناگواری به وقوع پیوست، بازسازی، نوسازی و پوشش هزینه هایی که افرادی آسیب دیده اند نیاز به حمایت های بیمه ای دارد.

عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: طرح فیروزه ای اقدام بسیار شایسته ای است که باید به کسانی که متولی این اقدام شایسته و حرکت خداپسندانه هستند، خداقوت گفت.
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد