عیدباستانی نوروز 1400  و بهار طبیعت بر همگان مبارک باد .با آرزوی از بین رفتن ویروس کرونا      
کد خبر: ۳۲۳
تاریخ انتشار: ۲۹ مرداد ۱۳۹۳ - ۲۳:۳۲
انتقال مهرداد اولادی به استقلال چندان برای این بازیکن آمد نداشت، اولادی که از ملوان به نفت و از آنجا به استقلال آمده بود فصل گذشته به عنوان یک مهاجم جانشین سطح مناسبی از خود نشان نداد و جایگاهش در تیم‌ملی‌ را هم از دست داد. چیزی که باعث شد وقتی از استقلال جدا می‌ شود، کینه آبی‌پوشان را به دل بگیرد و در اولین نمای تلویزیونی دستش را به علامت 6 رو به دوربین بگیرد.


اولادی که در 3 مقطع زمانی عضو پرسپولیس بوده و از محصولات این باشگاه به حساب می‌ آید، پس از بازگشت به فوتبال ایران در سال اول حضور در ملوان طوری درخشید که قرمزها در استخدام او لحظه ای تردید نکردند. با این حال عملکرد مهرداد در پرسپولیس به شدت ضعیف بود و او را تبدیل به خرید ناموفق فصل کرد، آنقدر ناموفق که او پس از جدایی از پرسپولیس و حضور در ملوان باز هم نتوانست به شرایط خودش بازگردد. اولادی امسال برای بار سوم به ملوان بازگشته و در بازی دوم مقابل صبا مهمترین بخت گلزنی لیگ را از دست داد، با این حال او در بازی امروز با اعتماد به نفس کامل حاضر شد و گل اول تیمش را با اشتباه دفاع پرسپولیس به ثمر رساند.
اولادی که متولد سال 1364 است و هنوز به 30 سالگی نرسیده شاید با این گل دوباره خود را پیدا کند. این چیزی است که حداقل همه ملوانی ها آن را از خدا می‌ خواهند، گل امروز اولادی به پرسپولیس سومین گل او در انزلی به دروازه قرمزها بود( او یکبار هم در تهران به پرسپولیس گل زده ) و جالب اینکه او این 4گل را وارد دروازه پرسپولیسی کرده که سرمربی اش علی دایی بوده است.

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد