دو چيز را خداوند در اين جهان كيفر ميدهد : تعدي ، و ناسپاسي پدر و مادر . حضرت محمد (ص)      کسی در قیامت در امان نیست مگر کسی که در دنیا ترس از خدا در دل داشت.امام حسین(ع)      عیدباستانی نوروز 99بر همگان مبارک باد      سال 1399 سال جهش تولید در کشور      
کد خبر: ۳۲۳۷۰
تاریخ انتشار: ۲۳ مهر ۱۳۹۶ - ۱۱:۱۳
فرمانده انتظامی استان خوزستان با تاکید بر ضرورت ایجاد آرامش برای شهروندان گفت: این فرماندهی با طراحی برنامه های متعدد استان را برای مجرمان خصوصا سارقان نا امن خواهد کرد.
به گزارش بدرپرس:فرمانده انتظامی استان خوزستان با تاکید بر ضرورت ایجاد آرامش برای شهروندان گفت: این فرماندهی با طراحی برنامه های متعدد استان را برای مجرمان خصوصا سارقان نا امن خواهد کرد.

سردار حیدر عباس زاده اظهار کرد: طرح ارتقاء امنیت اجتماعی از روز گذشته توسط نیروی انتظامی در خوزستان به اجرا در آمده است.

وی گفت: طی دو روز اجرای این طرح 132 سارق حرفه ای در نقاط مختلف استان با هماهنگی مقامات قضائی دستگیر و تحویل قانون شدند.

فرمانده انتظامی استان خوزستان گفت: به تمامی رده های انتظامی اعلام شده است که در هیچ نقطه ای در استان نباید محیط امن برای مجرمان و خصوصا سارقان وجود داشته باشد.
سردار عباس زاده اظهار کرد: این سارقان در بازجوئیهای اولیه خود به 307 فقره انواع سرقت از جمله سرقت منزل، خودرو، لوازم خودرو و ... اعتراف کرده اند.

به گفته وی تا کنون از این سارقان 11 دستگاه خودرو و 40 دستگاه موتور سیکلت و مقادیر زیادی اموال مسروقه کشف و ضبط شده است.

وی گفت: این سارقان با انجام کار فنی و تحقیقاتی و کارشناسی توسط کارآگاهان دایره آگاهی و اطلاعاتی توسط ماموران انتظامی استان شناسائی و دستگیر شده اند.

وی گفت: ماموران انتظامی استان از این پس با هیچ سارقی مماشات و مدارا نخواهند کرد و محیط را در تمامی استان برای آنان نا امن می کنند تا مردم و شهروندان در آرامش و آسایش زندگی نمایند.

وی به مقوله تیراندازیها در این استان به عنوان یک مقوله ایجاد ناامنی و یا احساس نا امنی یاد کرد و گفت: این جرم نیز به صورت ویژه در دستور پلیس قرار دارد و به شدت با افراد خاطی در این زمینه برخورد خواهد شد.

سردار عباس زاده تصریح کرد: با حضور قوی تر پلیس در صحنه های مختلف خوشبختانه آمار جرائم خشن در استان خوزستان طی 2 ماه گذشته 12 درصد کاهش یافته است.

وی گفت: استان خوزستان یکی از استانهای امن کشور است ولی متاسفانه احساس نا امنی در آن بالاست که باید با کارهای فرهنگی و اجتماعی در کنار کار پلیسی و انتظامی این احساس نا امنی نیز کاهش یابد.

سردار حیدر عباس زاده حدود 2 ماه پیش از سوی فرماندهی ناجا به عنوان فرمانده انتظامی استان خوزستان منصوب گردید.

منبع:ایرنا
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد