دو چيز را خداوند در اين جهان كيفر ميدهد : تعدي ، و ناسپاسي پدر و مادر . حضرت محمد (ص)      کسی در قیامت در امان نیست مگر کسی که در دنیا ترس از خدا در دل داشت.امام حسین(ع)      
کد خبر: ۳۲۷۵
تاریخ انتشار: ۱۶ بهمن ۱۳۹۳ - ۱۰:۰۷
دومين نشست هماهنگي مديران و سرپرستان شركت مناطق نفتخيز جنوب با محوريت مديريت امور فني در تالار اجتماعات باشگاه نفت اهواز برگزار شد.
 
به گزارش بدر پرس به نقل از روابط عمومي شركت ملي مناطق نفتخيز جنوب، مديرعامل شركت ملي مناطق نفتخيز جنوب در اين نشست كه با حضور رده هاي مختلف مديريتي ، سرپرستي و كارشناسان ارشد ستاد و شركت هاي تابع برگزار شد، گفت: هدف از برگزاري اين نشست ها بررسي چالش ها و يافتن راهكارهاي موثر از طريق تبادل آرا و نظرات مديران و كارشناسان در جهت رفع موانع و مشكلات مديريت ها و بخش هاي مختلف است تا زمينه براي پيشرفت هر چه بيشتر امور و تحقق برنامه ها فراهم گردد.
 
مهندس بيژن عالي پور با بيان اينكه برنامه ريزي از اصول موفقيت سازمان است اظهار داشت: در اين خصوص بايد تمام مديريت ها و شركت هاي تابع اصل برنامه محور بودن را با جديت در نظر داشته باشند.
 
عضو هيئت مديره شركت ملي نفت ايران همچنين با اشاره به ضرورت حركت يكپارچه و هماهنگ تمامي بخش هاي سازمان در راستاي  اهداف توليد گفت: مديريت برنامه ريزي تلفيقي در اين ميان به عنوان بازوي اصلي مديريت جهت فعال نمودن تمامي بخش هاي سازمان اعم از پروژه اي، سرمايه اي و امور مرتبط با توليد نقشي اثر گذار دارد. لذا  فعاليت بيش از پيش آن يكي از اولويت هاي مديريت است.
مهندس عالي پور، با تاكيد بر بهينه سازي فرآيندها گفت: مديران و سرپرستان ، ايجاد بهره وري بيشتر را از طريق  بهينه سازي فرآيندها جدي گرفته و با اتكاي به خرد جمعي و جلب مشاركت نيروهاي متخصص و مجرب ، نسبت به رفع چالش هاي موجود اهتمام ورزند.
 
مديرعامل شركت ملي مناطق نفتخيز جنوب صيانت از منابع انساني و حفظ و نگهداشت نيروي  متخصص را در سايه رضايتمندي، ايجاد نشاط و خرسندي نيروي انساني ميسر دانسته و تاكيد كرد: با اشاره به تغيير ساختار شركت خدمات رفاهي نفت به مديريت خدمات غير صنعتي، افزود: افزايش خدمات رفاهي ، ورزشي ، فرهنگي ، تفريحي و آموزشي كاركنان و خانواده ها به عنوان يكي از عوامل تاثيرگذار در افزايش نشاط و تعالي معنوي آنان بايد در صدر برنامه هاي اين مديريت باشد.
 
وي تفويض اختيارات به زير مجموعه، توسعه آموزش هاي تخصصي و دقت در مصرف منابع مالي را از مسائلي دانست كه بايد از سوي مديران و سرپرستان مورد توجه و پيگيري قرار گيرد.
 
در اين نشست مدير امور فني شركت ملي مناطق نفتخيز جنوب به اهميت و جايگاه مديريت امور فني اشاره كرد و اظهار داشت: اصلي ترين ماموريت اين مديريت صيانت، حفاظت و استفاده بهينه و بهره برداري مؤثر از منابع نفت و گاز است.
 
مهندس حميد دريس با تشريح مراحل توسعه مخازن هيدروكربوري گفت: در صنعت نفت كشور و بويژه مناطق نفتخيز جنوب توسعه و توليد مخازن نفت و گاز كاملاً علمي انجام مي شود و در موارد متعددي نسبت به ساير كشورهاي نفتخيز به طور علمي تر و كامل تر انجام مي شود.
 
در ادامه اين نشست معاونان مدير امور فني در مهندسي نفت، حفاري، زمين شناسي گسترشي، شيميايي و بازرسي فني گزارشي از توانمندي هاي سازمان خود ارائه دادند.

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد