دو چيز را خداوند در اين جهان كيفر ميدهد : تعدي ، و ناسپاسي پدر و مادر . حضرت محمد (ص)      کسی در قیامت در امان نیست مگر کسی که در دنیا ترس از خدا در دل داشت.امام حسین(ع)      
کد خبر: ۳۳۰۱۶
تاریخ انتشار: ۱۳ آبان ۱۳۹۶ - ۰۹:۴۷
رسانه های آمریکا فاش کردند؛
چهار نماینده زن کنگره در گفتگو با آسوشیتد پرس اعلام کردند هدف آزار و اذیت همکاران مرد خود قرار گرفته‌اند.
به گزارش بدرپرس:چهار نماینده زن کنگره در گفتگو با آسوشیتد پرس اعلام کردند هدف آزار و اذیت همکاران مرد خود قرار گرفته‌اند.

در شرایطی که این روز‌ها گزارش‌هایی درباره آزار و اذیت زنان فعال در بخش فیلم سازی، تجارت و رسانه در آمریکا منتشر می‌شود چهار نماینده زن کنگره نیز در گفتگو با خبرگزاری آسوشیتدپرس اعلام کردند هدف آزار و اذیت و اظهارات خصمانه همکاران مرد خود در کنگره قرار گرفته اند.

بر اساس گزارش آسوشیتد پرس، این اتفاقات سال‌ها و یا دهه‌ها قبل زمانی که این زنان قانون Law گذار سن کمتری داشتند و به نوعی تازه وارد محسوب می‌شدند، روی داده است.

 این اتفاقات شامل مواردی از قبیل: اظهارنظر‌های انفرادی در جریان جلسات کنگره، نگاه‌ها و اشاره‌های وسوسه آمیز، بیان سخنان غیرمودبانه و حتی لمس کردن است. در حالی که این روز‌ها بحث درباره آزار و اذیت جنسی و نابرابری‌های جنسیتی در محیط کار به موضوع روز در آمریکا تبدیل شده است، اظهارات این گروه از زنان عضو کنگره آمریکا نشان می‌دهد هیچ زنی حتی در بالاترین بخش‌های حکومتی این کشور نیز ایمن نیستند.

افشاگری‌های اخیر رسانه‌های آمریکا درباره هاروی واینستین، تهیه کننده مطرح هالیوود، نشان می‌دهد او زنان را هدف اقدامات سوء خود قرار داده است. همچنین کارکنان کنونی و سابق کنگره نیز درباره آزار و اذیت به دست نمایندگان و دستیاران آن‌ها صحبت کرده اند.

 این گزارش‌ها که در واشنگتن پست و برخی رسانه‌های دیگر منتشر شد، بیانگر این است که در کنگره، آموزش و الزام خاصی در زمینه رسیدگی به بحث آزار و اذیت جنسی وجود ندارد.

اظهارات این چهار نماینده زن نیز نشان می‌دهد که فضای مردانه حاکم بر کنگره به نمایندگان مرد اجازه می‌دهد نه تنها کارکنان این نهاد بلکه همکاران خود را نیز هدف اقدامات غیراخلاقی خود قرار دهند.

این زنان از افشای هویت مردانی که این اقدامات را درباره آن‌ها مرتکب شده اند، خودداری کردند اما تصریح کردند دست‌کم دو نفر از این مردان هنوز هم عضو کنگره هستند.

زنان در کنگره آمریکا در معرض نابرابری‌های جنسیتی نیز قرار دارند به گونه‌ای که تنها بیست درصد اعضای مجلس نمایندگان و سنا را زنان تشکیل می‌دهند.

منبع/رکنا
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد