کد خبر: ۳۳۱۳۱
تاریخ انتشار: ۱۵ آبان ۱۳۹۶ - ۱۰:۲۴
خواننده معروف رپ که به اتهام قتل شوهر مادرش بازداشت شده بود، به نظریه پزشکی قانونی درباره علت مرگ مقتول اعتراض کرد و پرونده برای بررسی دوباره به هیات سه نفره پزشکی قانونی ارسال شد.

به گزارش بدرپرس:خواننده معروف رپ که به اتهام قتل شوهر مادرش بازداشت شده بود، به نظریه پزشکی قانونی درباره علت مرگ مقتول اعتراض کرد و پرونده برای بررسی دوباره به هیات سه نفره پزشکی قانونی ارسال شد.
 
حمید 28 مرداد امسال به اتهام قتل شوهر مادرش در جریان یک درگیری خانوادگی بازداشت شد.او در جریان تحقیقات به قاضی سجاد منافی‌آذر، رئیس شعبه سوم دادسرای جنایی پایتخت گفت: به‌‌هیچ‌وجه ضربه به سر هوشنگ ـ مقتول ـ نزدم و قصد کشتن وی را نداشتم، فقط می‌خواستم او را بترسانم که مادرم را مورد ضرب‌ و شتم قرار ندهد. احتمال می‌دهم او هنگام کشمکش با من به دیوار یا کمد خورده باشد، چون در آن لحظات هوشنگ تقلا می‌کرد مادرم را کنار بزند و با من درگیر شود.

همچنین مادر او گفته بود که پسرش برای پایان دادن به دعوای او و شوهرش به خانه‌شان آمده و ناخواسته باعث مرگ پیرمرد شده است.

این در حالی بود که پزشکی قانونی اعلام کرده بود، مرد سالخورده به دلیل خونریزی و آسیب مغزی بر اثر اصابت جسم سخت به آهیانه راست فوت کرده است.

این در حالی بودکه دو پسر و یک دختر مقتول که خارج از کشور زندگی می‌کردند در دادسرا حاضر شدند و برای قاتل او درخواست قصاص کردند.

حمید خواننده رپ متهم به قتل به گزارش پزشکی قانونی نسبت به علت مرگ شوهر مادرش اعتراض کرد و گفت: من در آن درگیری فقط می‌خواستم او را بترسانم و ضربه‌ای با کف دست به او زدم و ضربه‌ام کشنده نبود.

با اعتراض این خواننده متهم به قتل، درباره علت مرگ مرد سالخورده، پرونده دیروز به هیات سه نفره پزشکی قانونی ارسال شد تا درباره مرگ مقتول دوباره اعلام نظر کنند.

منبع/جام جم
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد