انگار برای حسینی شدن ما ، راهی جز بی حسین شدن زینب نبود.ماه محرم ماه پیروزی خون بر شمشیر تسلیت باد
      
کد خبر: ۳۳۱۶۲
تاریخ انتشار: ۱۶ آبان ۱۳۹۶ - ۰۹:۱۱
رئیس سازمان جهاد کشاورزی خراسان جنوبی خبرداد:
برای محصول زعفران استان های خراسان جنوبی و خراسان رضوی امسال خط اعتباری ۴۰ میلیارد تومانی دیده شده است.
به گزارش بدرپرس: رئیس سازمان جهاد کشاورزی خراسان جنوبی گفت: برای محصول زعفران استان های خراسان جنوبی و خراسان رضوی امسال خط اعتباری ۴۰ میلیارد تومانی دیده شده است.

هاشم ولی پور مطلق شب گذشته در نشست خبری با اصحاب رسانه اظهار کرد: تسهیلات تلفیقی ۴۰۰ میلیارد تومانی زرشک و زعفران به بهره ۱۴.۵ درصد در کشور در نظر گرفته شده است.

وی با بیان اینکه برای محصول زعفران استان های خراسان جنوبی و خراسان رضوی نیز خط اعتباری ۴۰ میلیارد تومانی دیده شده است، افزود: همچنین تسهیلات ارزی با نرخ سود چهار درصد فرصت بسیار خوبی برای تولیدکنندگان و صنایعی است که به دنبال توسعه و بروز کردن صنایع خود هستند.

رئیس سازمان جهاد کشاورزی خراسان جنوبی با اشاره به اینکه مقرر شده برای محصول پسته نیز یک هزار میلیارد تومان تسهیلات در کشور دیده شود، گفت: باید در بازاریابی و معرفی استان کمک های زاید صورت گیرد.

وی با بیان اینکه در حال حاضر ۹ کارخانه فرآوری زرشک در استان فعالیت می کنند، عنوان کرد: همچنین ۱۴ کارخانه فرآوری زعفران در استان مشغول به فعالیت هستند.

ولی پورمطلق با اشاره به اینکه به دنبال این هستیم که کمک های فنی و اعتباری ۵۰ میلیارد تومانی را حتی اگر از اسناد خزانه باشد جذب کنیم، اظهار داشت: باید در جهت توسعه شهرک ها نیز گام های خوبی برداشته شود.

وی با بیان اینکه فرآیند واگذاری زمین در خارج از شهرک ها قوانین سختی را دارد، گفت: در خصوص واگذاری زمین به صنایع تبدیلی استان در شهرک ها نهایت حمایت را از تولیدکنندگان خواهیم کرد.

رئیس سازمان جهاد کشاورزی خراسان جنوبی ادامه داد: سازمان جهاد کشاورزی استان در راستای پروژه های پژوهشی که برای محصولات مزیت دار استان عملیات کاربردی را تعریف کند ۵۰ تا ۱۰۰ درصد هزینه های آن را به صورت بلاعوض تامین خواهد کرد.
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد