هرکه بر نردبان همت ها بالا رود،ملت ها او را بزرگ دارند  امام علی (ع)      دو تا چیز که تو چرخش زمین نه تموم میشه و نه تغییر میکنه : یکی شکوه تولد عیسی مسیحه و یکیش عشق دوست به دوسته ، کریسمس مبارک      
کد خبر: ۳۳۲۷۰
تاریخ انتشار: ۲۰ آبان ۱۳۹۶ - ۱۱:۲۶
به كوشش محمد مالي:
به قلم محمد مالی
گفت و گوي طولاني محمد مالي با محمد كاظم حاج سردار روزنامه نگار با سابقه خوزستاني كه بيش از نيم قرن فعاليت مستمر مطبوعاتي حرفه اي داشته است در قالب كتابي يا ٩ فصل و ١٦٧ صفحه مجوز انتشار گرفت.
كه عشق آسان نمود اول، كوچ، اهواز قديم، مكتب جنوب، خطر و خبر، در انديشه فردا، تيغ سياست، خانه و خانواده و آغاز و انجام راهي دشوار؛ فصول نُه گانه كتاب راوي به كوشش محمد مالي را تشكيل مي دهند.
محمد كاظم حاج سردار متولد ١٣٢٤ قديمي ترين روزنامه نگار جنوب كشور با بيش از نيم قرن فعاليت مستمر حرفه اي رسانه اي است، او اين روزها نيز با همان انگيزه و علاقه روزهاي آغازين، به فعاليت خبري در روزنامه نور خوزستان مشغول مي باشد.
قديمي ترين ستون مطبوعات استان به نام "راوي" به خامه قلم حاج سردار هنوز هم در روزنامه نور منتشر مي شود.
گفتني است اين كتاب نخستين تجربه در نوع خود و در قالب بيوگرافي يك روزنامه نگار جنوبي است كه به زيور طبع آراسته شده است.
بسياري از ناگفته هاي حوزه سياست پس از انقلاب، زيرپوست فعاليت هاي رسانه اي، مافياي اقتصاد و حرف هاي دل مردم استان را مي توانيد در اين كتاب بخوانيد.
محمد مالي نيز از روزنامه نگاران برجسته خوزستاني و صاحب مقام هاي برتر در جشنواره هاي مطبوعاتي كشوري است، به گفته مالي، اين كتاب حاصل قريب به ٨٠ ساعت گفت و گوست كه در طول سه سال به سرانجام رسيده است و به گونه اي ژورناليستي و با استفاده از عناصر اين حرفه و به شكلي گزارشي زندگي محمد كاظم حاج سردار به تحرير درآمده است.
گفتني است طي هفته هاي آينده مراسم رونمايي از كتاب راوي با حضور مسيولين استاني و كشوري برگزار خواهد شد.
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد