هرکه بر نردبان همت ها بالا رود،ملت ها او را بزرگ دارند  امام علی (ع)      
کد خبر: ۳۳۳۴۳
تاریخ انتشار: ۲۳ آبان ۱۳۹۶ - ۱۰:۱۰
شهرداری تهران اعلام کرد که همراه سراهای سازمان خدمات اجتماعی شهرداری تهران با تمام ظرفیت، پذیرای خانواده مصدومان زلزله است که به بیمارستان‌های تهران اعزام شده‌اند.
به گزارش بدرپرس:: شهرداری تهران اعلام کرد که همراه سراهای سازمان خدمات اجتماعی شهرداری تهران با تمام ظرفیت، پذیرای خانواده مصدومان زلزله است که به بیمارستان‌های تهران اعزام شده‌اند.

رضا قدیمی، مدیرعامل سازمان خدمات اجتماعی شهرداری تهران، اعلام کرد: ظرفیت همراه‌سراهای تهران در قالب اجاره مهمانپذیرهای مناسب و نزدیک به مراکز درمانی از امشب تا صد درصد افزایش پیدا می‌کند.

مدیر عامل سازمان خدمات اجتماعی شهرداری تهران افزود: سازماندهی یک تیم بزرگ مددکاری اجتماعی متشکل از کارشناسان متخصص و زبده سازمان مذکور جهت ارایه مشاوره به این عزیزان، از دیگر خدمات شهرداری تهران خواهد بود.

قدیمی با اشاره به توصیه و تاکید شهردار تهران اظهار داشت: در خصوص کمک به هموطنان آسیب دیده در زلزله اخیر، سازمان خدمات اجتماعی شهرداری تهران در حال تدوین فوری پیشنهادات اجتماعی و پیوست‌های مددکاری مرتبط است.

وی خاطرنشان کرد: اولین اقدام عملی این برنامه ریزی، افزایش ظرفیت ٣٠٠ نفری همراه‌سراهای بیمار در فاز نخست است و در صورت بالارفتن تقاضا، این رقم به صورت نامحدود قابل افزایش است.

براساس گزارش روابط عمومی سازمان خدمات اجتماعی شهرداری تهران، قدیمی در همین راستا گفت: مردم و خیران تهرانی داوطلب می‌توانند جهت پذیرایی و اطعام این مهمانان عزیز به روش تماس با شماره مستقیم ٤٣٧٩ اقدام و نذورات و کمک‌های خود را مستقیما تقدیم این هموطنان کنند.

همراه‌سرا، مهمانسرایی است که توسط شهرداری تهران برای پذیرایی از خانواده‌های کم توان غیر تهرانی که در بیمارستان‌های تهران بستری هستند راه اندازی شده است.
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد