انگار برای حسینی شدن ما ، راهی جز بی حسین شدن زینب نبود.ماه محرم ماه پیروزی خون بر شمشیر تسلیت باد
      
کد خبر: ۳۳۴۳۵
تاریخ انتشار: ۲۵ آبان ۱۳۹۶ - ۱۲:۴۳
مدیر گازرسانی شرکت ملی گاز ایران؛
مدیر گازرسانی شرکت ملی گاز ایران از گازرسانی به نانوایی‌ها، جایگاه های عرضه سوخت سی‎ان‎جی و برخی اداره های دولتی در سرپل‌ذهاب خبرداد و گفت: هر زمان که مردم به خانه‎هایشان بازگردند، با آمادگی کامل گاز منازل با تایید سازمان نظام مهندسی وصل می‎شود.
به گزارش بدرپرس:مدیر گازرسانی شرکت ملی گاز ایران از گازرسانی به نانوایی‌ها، جایگاه های عرضه سوخت سی‎ان‎جی و برخی اداره های دولتی در سرپل‌ذهاب خبرداد و گفت: هر زمان که مردم به خانه‎هایشان بازگردند، با آمادگی کامل گاز منازل با تایید سازمان نظام مهندسی وصل می‎شود.

بلافاصله پس از وقوع زلزله در استان های غربی کشور جلسه کمیته بحران شرکت گاز استان کرمانشاه عصر روز دوشنبه در این شهر که با حضور اعضای کمیته بحران، مهندس حمید رضا عراقی معاون وزیر و مدیر عامل شرکت ملی گاز ایران، مدیر گازرسانی شرکت ملی گاز ایران، مدیر عامل شرکت گاز استان، مدیر منطقه عملیات و استان های معین برگزار شد، تصمیماتی به منظور تسریع در راه‌اندازی و وصل گاز مناطق آسیب دیده و استفاده مجدد مشترکین از گاز برای این شهر گرفته شد.

مهندس مومنی، ضمن عرض تسلیت برای روح درگذشتگان زلزله اخیر و آرزوی صبر و اجر برای بازماندگان اظهار کرد: در پی وقوع زلزله در مناطق غربی کشور، گازرسانی به شهرهای زلزله زده شده با هدف جلوگیری از حوادث ثانویه مانند اشتعال و انفجار خطوط لوله گاز قطع شد و تیم های عملیاتی گاز استانی، فعالیت خود را جهت بررسی نشت یابی و اطمینان از سلامت شبکه انتقال و گازرسانی آغاز کردند. 

وی در ادامه افزود: تا این لحظه فعالیت تیم نشت یابی با سرعت خوبی ادامه داشته تا جایی که تمامی منازل و ساختمان ها در مناطق مختلف ایلام و کرمانشاه که علمک سالمی داشته اند و نشتی گاز در آنها اعلام نشده، از گاز بهره‎مند شدند. علاوه بر این گاز واحدهای خدماتی و صنعتی نیز پس از کسب تاییدیه فنی از شرکت گاز و سازمان نظام مهندسی وصل می شود.

به گفته مومنی، خوشبختانه وقوع زلزله در مناطق غربی کشور خللی به تاسیسات گاز وارد نکرده و این نشان می دهد که ما از استانداردهای بالایی برخوردار هستیم.

وی اظهار داشت: به علت مدیریت گازرسانی و همچنین رعایت استانداردهای فنی و ایمنی از سوی شرکت ملی گاز ایران شاهد بروز حوادث ثانویه در شبکه های گاز استان کرمانشاه پس از زلزله اخیر نبوده ایم و اولویت اصلی نشت یابی شبکه ها جهت وصل مجدد گاز مشترکین در کمترین زمان ممکن بود.

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد