هرکه بر نردبان همت ها بالا رود،ملت ها او را بزرگ دارند  امام علی (ع)      
کد خبر: ۳۳۴۳۸
تاریخ انتشار: ۲۵ آبان ۱۳۹۶ - ۱۳:۰۲
در پی وقوع زلزله دلخراش در مناطق غربی کشور، به­‌ویژه شهرهای: سرپل ذهاب و قصرشیرین، بانک آینده، ضمن ابراز هم­دردی با بازماندگان این فاجعه انسانی، آمادگی خود را برای پشتیبانی و یاری رساندن به هم­وطنان عزیز آسیب­‌دیده در این زلزله اعلام می­‌دارد.
به گزارش بدرپرس:در پی وقوع زلزله دلخراش در مناطق غربی کشور، به­‌ویژه شهرهای: سرپل ذهاب و قصرشیرین، بانک آینده، ضمن ابراز هم­دردی با بازماندگان این فاجعه انسانی، آمادگی خود را برای پشتیبانی و یاری رساندن به هم­وطنان عزیز آسیب­‌دیده در این زلزله اعلام می­‌دارد.

به­‌دنبال وقوع این ضایعه دردناک و آسیب دیدن ساختمان­‌ها و مراکز خدماتی و بهداشتی در این حادثه، بانک آینده در راستای ایفای مسئولیت­‌های اجتماعی خویش و به‌­منظور هم­دلی و همراهی با هموطنان زلزله­‌زده، کار ساخت و بازسازی ۲۵ خانه بهداشت در این مناطق را با هماهنگی مسئولین وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و دیگر سازمان‌های مسئول در دستور کار خود قرار داد.

شایان ذکر است؛ بانک آینده با این اقدام خداپسندانه، می­‌کوشد تا علاوه بر سهیم شدن در کمک به زلزله زدگان محترم، سهمی هر چند کوچک در کاستن از آلام و رنج­‌های این عزیزان داشته باشد و احیای خانه‌­های بهداشت مذکور بتواند؛ در کاهش آسیب­‌های جسمی و روحی و هم­چنین ارتقای بهداشت و سلامتی منطقه، نقش موثری داشته باشد.
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد