هرکه بر نردبان همت ها بالا رود،ملت ها او را بزرگ دارند  امام علی (ع)      
کد خبر: ۳۳۴۴۳
تاریخ انتشار: ۲۵ آبان ۱۳۹۶ - ۱۳:۱۸
استاندار کرمانشاه:
هوشنگ بازوند در جمع خبرنگاران با اشاره به اینکه خوشبختانه اکنون برق و‌ آب شهری شهرستان سرپل‌ذهاب وصل شده است اظهار داشت: برق روستاهای ما به طور تقریبی وصل شده اما منابع آب این روستاها 70 درصد وصل شده و 30 درصد باقیمانده است.
به گزارش بدرپرس، هوشنگ بازوند در جمع خبرنگاران با اشاره به اینکه خوشبختانه اکنون برق و‌ آب شهری شهرستان سرپل‌ذهاب وصل شده است اظهار داشت: برق روستاهای ما به طور تقریبی وصل شده اما منابع آب این روستاها 70 درصد وصل شده و 30 درصد باقیمانده است.

استاندار کرمانشاه با بیان اینکه این مشکلات نهایتا باید تا امروز ظهر برطرف شود بیان کرد: مسئله امداد و نجات به اتمام رسیده اما موضوع کمک‌رسانی به مصدومان همچنان ادامه دارد.

بازوند با بیان اینکه تا حدودی توانستیم موضوع اسکان اضطراری زلزله‌زدگان را برطرف کنیم و یک مقدار کمی مانده است بیان کرد: بعد از آن باید وارد بحث اسکان موقت و‌ دائم شویم و هیئت دولت یک مصوبه‌ای را در این رابطه تصویب کردند.

وی با اشاره به اینکه با توجه به ورود یک سامانه بارشی جدید تدابیر لازم نیز اندیشیده شده است گفت: در چند روز آینده اسکان اضطراری برای همه زلزله‌زدگان فراهم خواهد شد.
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد