هرکه بر نردبان همت ها بالا رود،ملت ها او را بزرگ دارند  امام علی (ع)      
کد خبر: ۳۳۸۲۴
تاریخ انتشار: ۰۸ آذر ۱۳۹۶ - ۱۴:۰۳
به قلم کامبیز بهادری دانشجوی کارشناسی ارشد مدیریت رسانه

در روزهای اول انتخاب کتانباف بعنوان شهردار اهواز که با اکثریت رای اعضای شورای شهر پنجم اهواز صورت گرفت . 

وی اهواز را ویرانه توصیف کرد که کلام دور از واقعیت هم نیست این توصیف نشان میدهد که شهردار کتانباف به مشکلات شهر آشناست و با توجه به حضورش در 5 سال قبل در این شهر تفاوت های 5 سال گذشته تا کنون را به چشم دیده و حتما اعتقاد دارد که طی4 تا 5 سال گذشته اهواز علاوه بر اینکه پیشرفتی از لحاظ زیباسازی، امکانات رفاهی ، تفریحی، فرهنگی و ...نداشته بلکه پس رفت داشته است .

حال با توجه به اینکه شهردار کتانباف از مشکلات آگاهی دارد و تجربیات خوبی نیز در ایشان سراغ داریم سکوت ایشان در این روزها وعدم ارائه یک برنامه مدون وامیدوار کننده تعجب برانگیز است آیا ایشان گرفتار روزمرگی وحواشی همیشگی شهرداری اهواز و وقت گذرانی های بی فایده در جلسات و نشست های روزانه شده است.؟؟؟

آنچه در دوره ای که شهر اهواز بدون شورا اداره شد از ایشان سراغ داریم فردی عملیاتی و فعال است که بیشتر در پروژه ها دیده می شد .حال که وی با رای اکثریت شورا به پیروزی رسیده میتوان گفت همان شرایط دوره بدون شورا را میتواند حس کند لذا عدم گرفتار شدن آقای شهردار در جلسات روزمره  شهرداری و استان توصیه می شود . و باید به دنبال رفع  تنگناهاو موانع عدم پیشرفت شهر باشد .

شهردار کلانشر اهواز باید با همراهی اعضای شورای شهر ابتدا  به سراغ نازیبایی های این شهر که از بدو ورود به شهر آغاز می شود تا به مرکز شهر هم ادامه دارد بروند. و به فکر رفع آن باشند بسیاری ازامکانات شهردر شان این مردم که در زیر پای خود نفت را دارند نیست.

 مسئولیت شهردار این کلانشهر خیلی بالاتر از آن است که وقت مفید و انرژی خود را به روزمرگی طی کند . انشالله در تلاش خواهیم بود با مطالب آینده و انعکاس برنامه ها و عملکرد شهردار کتانباف روزنه امیدی در دل مردم مظلوم اهواز ایجاد کنیم .

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد