هرکه بر نردبان همت ها بالا رود،ملت ها او را بزرگ دارند  امام علی (ع)      
کد خبر: ۳۳۸۹۵
تاریخ انتشار: ۱۲ آذر ۱۳۹۶ - ۱۳:۰۷
در این مراسم که با حضورمهدیان مدیرعامل و رئیس هیئت‌مدیره، فتاحی عضو هیئت‌مدیره بانک و مدیران ستادی و روسای ادارات مستقل برگزار شد صادق فنایی به‌عنوان مدیرعامل جدید شرکت خدمات پشتیبانی و سعید تاجداری به‌عنوان عضو هیئت‌مدیره این شرکت معرفی شدندبه گزارش بدرپرس:در این مراسم که با حضورمهدیان مدیرعامل و رئیس هیئت‌مدیره، فتاحی عضو هیئت‌مدیره بانک و مدیران ستادی و روسای ادارات مستقل برگزار شد صادق فنایی به‌عنوان مدیرعامل جدید شرکت خدمات پشتیبانی و سعید تاجداری به‌عنوان عضو هیئت‌مدیره این شرکت معرفی شدند.

حجت اله مهدیان مدیرعامل بانک توسعه تعاون در این مراسم ضمن تقدیر و تشکر از زحمات تاجداری مدیرعامل اسبق شرکت خدمات و پشتیبانی ابراز امیدواری کرد که مدیریت عامل جدید از ظرفیت‌های بالای شرکت در راستای جذب منابع و ارائه خدمات مناسب در جهت توسعه بازار بانک استفاده نماید.

وی نظم و انضباط اداری را پایه و اساس فعالیت هر موسسه مالی و خدماتی دانست و افزود: امیدواریم با ایجاد نظم و انضباط بیش‌ازپیش و رسیدگی به امور همکاران شرکتی و افزایش تعاملات بیشتر با واحدهای ستادی و همچنین ارتقاء سطح آموزش پرسنل این شرکت بتوان از ظرفیت‌های بالقوه شرکت خدمات و پشتیبانی بهره‌مند شد.

گفتنی است در پایان این مراسم حجت اله مهدیان و فتاحی و جمعی از مدیران ستادی از ساختمان شرکت خدمات و پشتیبانی بازدید به عمل آوردند.
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد