کد خبر: ۳۴۰۴۷
تاریخ انتشار: ۱۸ آذر ۱۳۹۶ - ۱۷:۰۴
سارقان خشن که با شیوه داعشی‌ها به انبار هلال احمر در حوالی کهریزک حمله کرده و با تهدید سلاح، کالاها را غارت کرده بودند، پای میز محاکمه نشستند.
به گزارش بدرپرس:آذر سال 94، گزارش سرقت Stealing از یکی از انبارهای هلال احمر در حوالی کهریزک نرسیده به قم به پلیس Police گزارش شد.

 پس از حضور مأموران در محل، مشخص شد سارقان مسلح پس از ورود به انبار، در حالی که خود را از عناصر گروه تروریستی داعش ISIS معرفی کرده بودند، دست و پای افراد حاضر در انبار را بسته و محموله‌های انبار شده و تلفن همراه و پول‌های آنها را با خود برده بودند.

با آغاز تحقیقات تخصصی پلیس، کارآگاهان با ردیابی‌های تخصصی موفق به شناسایی مخفیگاه سارقان شده و 7 سارق و مالخر را درعملیاتی ضربتی دستگیر کردند.

پرونده متهمان پس از تکمیل تحقیقات برای رسیدگی به شعبه هفتم دادگاه کیفری یک استان تهران به ریاست قاضی Judge کیخا و با حضور قاضی امین مقدم زهرا - مستشاردادگاه - فرستاده شد.

یکی از شاکی‌ها به قضات گفت: «این افراد آن روز ناگهانی وارد انبار شدند و در حالی که خود را داعشی معرفی می‌کردند و اسلحه هایشان را به سمت ما گرفته بودند، دست و پای همگی را بستند و انبار را خالی کردند.»

در پایان این جلسه که بخشی از آن به صورت غیرعلنی برگزار شد، قضات پرونده پس از شنیدن دفاعیات متهمان، برای تصمیم‌گیری وارد شور شدند.


منبع/رکنا
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد