هرکه بر نردبان همت ها بالا رود،ملت ها او را بزرگ دارند  امام علی (ع)      
کد خبر: ۳۴۲۱۶
تاریخ انتشار: ۲۳ آذر ۱۳۹۶ - ۰۸:۳۷
کامبیز بهادری-رییس هیات کبدی خوزستان


در فرهنگ ایرانی و اسلامیمان همواره ارج نهادن به مقام بزرگان از اولویتهای رفتاری و اصول اخلاقی در بین مردم بزرگ ایران بوده است. حال اگر آن بزرگ خدمات ماندگاری را نیز برای افرادی گسترده انجام داده باشد مقام و منزلتش همواره بالا ومورد احترام همگان بویژه همکاران و هم صنفانش میباشد.

با این مقدمه در نظر دارم به استاد محمد رضا مقصودلو پدر کبدی ایران اشاره کنم که این روزها و در استانه چهارمین دوره انتخابات ریاست فدراسیون کبدی جمهوری اسلامی مورد بی مهریهایی قرارگرفته و آزرده خاطر شده است.فقط بیان این نکته ضروری است که نباید از یادمان برود که کبدی ایران با نام محمد رضا مقصودلو عجین است و با ایشان شکل گرفته و در اسیا مطرح شده است.

لذا حال با کناره گیری ایشان از انتخابات نیرویی تازه نفس خواهد امد و دلسوزانه قطار پیشرفت کبدی ایران را باسرعت بیشتر بحرکت در خواهد اورد.اما بنظر میرسد قبل از برگزاری انتخابات باید آشتی در کبدی ایران صورت گیرد و با حضور در جوار پدر کبدی ایران سه گزینه اصلی ریاست ضمن تجلیل از این مرد بزرگ با هم عهدی محکم برای خدمت در این عرصه ببندند.انشالله پس از انتخات شاهد یکدلی و همصدایی روز افزون در ورزش کبدی ایران عزیز باشیم.
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد