دو چيز را خداوند در اين جهان كيفر ميدهد : تعدي ، و ناسپاسي پدر و مادر . حضرت محمد (ص)      کسی در قیامت در امان نیست مگر کسی که در دنیا ترس از خدا در دل داشت.امام حسین(ع)      
کد خبر: ۳۴۲۳
تاریخ انتشار: ۲۶ بهمن ۱۳۹۳ - ۱۴:۴۷
مديرعامل شركت ملي مناطق نفتخيز جنوب از تلاش كاركنان اين شركت در استمرار توليد نفت و گاز در شرايط نامساعد پديده گرد و غبار قدرداني كرد.
 
به گزارش بدر پرس به نقل از روابط عمومي شركت ملي مناطق نفتخيز جنوب، مهندس بيژن عالي‌پور روز يكشنبه 26 بهمن  اظهار داشت: در هفته هاي گذشته بروز پديده گرد و خاك شديد و ريزگردها با حدود 65 برابر فراتر از  حد استاندارد و شرايط عادي، شهر اهواز و استان خوزستان را در مرحله اي از بحران قرار داد كه علاوه بر بسته شدن مدارس و مراكز آموزشي، كليه ادارات ، دستگاههاي دولتي و خصوصي را نيز به تعطيلي كشاند.
 
وي گفت: در اين شرايط نامساعد، صنعت نفت از معدود صنايعي بود كه با وجود اين پديده غيرطبيعي و دشوار، همچنان به كار خود ادامه داده و لحظه اي جريان توليد نفت و گاز متوقف نشد.
 
مهندس عالي پور افزود: راهبري عمليات توليد در اين شرايط خاص و در هجوم ريزگردها بسيار دشوار و نيازمند فعاليت فكري و بدني كاركنان است كه از تلاش يكايك آنها به ويژه كاركنان شاغل در تأسيسات نفت و گاز، دكل هاي حفاري، تعميرات و نگهداري تأسيسات، خطوط لوله و ديگر نقاط كليدي مرتبط با عمليات تشكر مي كنم.
 
عضو هيئت مديره شركت ملي نفت ايران تاكيد كرد: شركت ملي مناطق نفتخيزجنوب در راستاي كاهش اين پديده و مقابله با گسترش ريزگردها از هيچ كوششي دريغ نخواهد كرد و بيش از پيش با استانداري و سازمان حفاظت محيط زيست همكاري خواهد داشت.
 
مديرعامل شركت ملي مناطق نفتخيز جنوب گفت: تدوين مقررات و قوانين حمايت كننده، به نفع كاركناني كه كار در شرايط غيرعادي در زمان هايي كه ساير سازمان ها به تصميم بالاترين مقامات استاني تعطيل مي باشند، را تجربه مي كنند ، يك ضرورت انكارناشدني است كه اميدواريم با تصويب آن گامي در جهت جبران بخشي از زحمات بي وقفه و تلاش و همت اين نيروها  برداشته شود.
 
مهندس بيژن عالي پور با بيان اين كه در جلسه امروز هيئت مديره شركت ملي نفت ايران نيز گزارشي از پديده ريزگردها ارائه شده است گفت: در اين گزارش وضعيت تاسيسات در هنگام وقوع پديده گرد و غبار و شرايط كار نيروهاي عملياتي در تاسيسات همراه با پخش تصاوير و فيلم ارائه شد كه مورد توجه حاضرين قرار گرفت.
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد