هرکه بر نردبان همت ها بالا رود،ملت ها او را بزرگ دارند  امام علی (ع)      دو تا چیز که تو چرخش زمین نه تموم میشه و نه تغییر میکنه : یکی شکوه تولد عیسی مسیحه و یکیش عشق دوست به دوسته ، کریسمس مبارک      
کد خبر: ۳۴۷۸۰
تاریخ انتشار: ۰۷ دی ۱۳۹۶ - ۱۱:۱۹
با حکم دکتر بیگدلی مدیرعامل بانک ملت، علی اکبر صابریان به عنوان مدیرجدید روابط عمومی این بانک منصوب شد.


به گزارش بدرپرس: مراسم تودیع و معارفه مدیران پیشین و جدید روابط عمومی بانک ملت  با حضور علی رضا لگزایی عضو هیات مدیره و قائم مقام مدیرعامل، معاونان مدیرعامل، مدیران امور و دیگر مدیران ارشد بانک برگزار شد.

در این مراسم، علی اکبر صابریان به عنوان رییس جدید این اداره کل معرفی و از خدمات و تلاش های مسعود نصر اصفهانی در طول ۱۵ ماه تصدی این پست، تجلیل شد.

علی رضا لگزایی در این مراسم طی سخنانی با قدردانی از مسعود نصر اصفهانی بابت خدمات ارزنده در اداره کل دفتر مدیریت و روابط عمومی و آرزوی توفیق برای وی در سمت جدید، از علی اکبر صابریان، به عنوان یکی از مدیران ارزشمند، خوشفکر و خوش اخلاق بانک ملت یاد کرد و گفت: مدیر جدید روابط عمومی مدیر برنامه محوری است که فهم و درک شایسته ای از استراتژی های بانک دارد.

براساس این گزارش، مسعود نصر اصفهانی مدیر پیشین روابط عمومی بانک ملت نیز طی حکمی از سوی دکتر بیگدلی، مدیرعامل به سمت مدیر امور بانکداری شرکتی این بانک منصوب شده است.
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد