عیدباستانی نوروز 1400  و بهار طبیعت بر همگان مبارک باد .با آرزوی از بین رفتن ویروس کرونا      
کد خبر: ۳۵۰
تاریخ انتشار: ۳۱ مرداد ۱۳۹۳ - ۱۵:۱۰
دکتر حقيقت پزشک تيم پرسپوليس از هرگونه اظهارنظر رسمي درباره مصدوميت قطعي رضا نوروزي خودداري کرده و همه چيز را به معاينه کامل اين بازيکنان و مشورت با دکتر کيهاني موکول کرد

 


 رضا نوروزی که گفته می‌ شود در طول بازی با ملوان دچار پارگی رباط صلیبی شده قرار است زیرنظر دکتر کیهانی معاینه شود. دکتر حقیقت پزشک باشگاه پرسپولیس در این مورد به "ورزش سه" گفت: دیروز از پای مصدوم نوروزی آم آر آی گرفتیم، تشخیص اولیه ما این است که این بازیکن دچار پارگی رباط صلیبی شده اما همه چیز مشکوک است به همین خاطر با دکتر کیهانی که مشاور ما هستند جلسه ای را ترتیب خواهیم داد تا بهتر در این خصوص تصمیم گیری شود.

پزشک پرسپولیسی ها در پاسخ به این سوال که نوروزی چه زمانی از میادین دور خواهد بود گفت: بهتر است اول همه چیز مشخص شود و بعد در مورد این مسائل صحبت کنیم چون هنوز هیچ چیز قطعی نیست به همین خاطر دوست نداریم پیش‌بینی داشته باشیم روی موضوعی که هنوز صددرصد مشخص نشده.
دکتر حقیقت در پاسخ به این سوال ورزش سه که چه زمانی می‌ تواند نظر قطعی خود را در مورد میزان دقیق مصدومیت مهاجم پرسپولیس اعلام کند گفت: قطعا فردا صبح همه چیز مشخص می‌ شود و تقاضایم این است که تا آن زمان به این موضوع شاخ و برگ اضافی داده نشود.  

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد