عید باستانی نوروز و آغاز سال 1398 بر شما مبارکباد      سال 1398 سال رونق تولید در کشور      
کد خبر: ۳۵۰۴۰
تاریخ انتشار: ۱۷ دی ۱۳۹۶ - ۰۹:۰۷
پیش بینی شاخص17دیماه:
سه عامل تاثیر گذار بر بازار سرمایه را می توان نزدیک شدن زمان تصمیم‌گیری رئیس‌جمهوری آمریکا درخصوص تمدید یا عدم تمدید تحریم‌های هسته‌ای، افزایش فعالیت حقیقی ها در بازار سرمایه، افزایش جذابیت سهام ها پس از اصلاح قیمت‌ها، برشمرد.
به گزارش بدرپرس: سه عامل تاثیر گذار بر بازار سرمایه را می توان نزدیک شدن زمان تصمیم‌گیری رئیس‌جمهوری آمریکا درخصوص تمدید یا عدم تمدید تحریم‌های هسته‌ای، افزایش فعالیت حقیقی ها در  بازار سرمایه، افزایش جذابیت سهام ها  پس از اصلاح قیمت‌ها، برشمرد.

تغییرات شاخص سهام به سه عامل اثرگذار وابسته است، یکی از مهم ترین آن ها  نزدیک شدن به زمان تصمیم‌گیری رئیس‌جمهوری آمریکا درخصوص تمدید یا عدم تمدید تحریم‌های هسته‌ای،  که می تواند تاثیر منفی بر بازار داشته باشد.

 افزایش فعالیت حقیقی ها در  بازار سرمایه در قسمت خرید و همچنین افزایش جذابیت سهام ها  پس از اصلاح قیمت‌ها در هفته ی گذشته در اکثر نمادهای بازار از جمله عواملی هستند که می توانند بازار را به سمت مثبت بودن سوق دهد.

در این میان با توجه به اینکه تا حدودی ریسک سیستماتیک بازار کاهش پیدا کرده است، اما به‌طور قطع  نمی‌توان گفت بازار حرکت صعودی خود را ادامه می‌دهد. در شرایط کنونی اگر تحول جدیدی بر روند بازار تاثیر گذار نباشد، انتظار می‌رود که شاخص کل بورس تهران روند کم‌نوسانی را تا تعیین تکلیف برجام در پیش گیرد.
برچسب ها: سرمایه ، سهام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد