هرکه بر نردبان همت ها بالا رود،ملت ها او را بزرگ دارند  امام علی (ع)      دو تا چیز که تو چرخش زمین نه تموم میشه و نه تغییر میکنه : یکی شکوه تولد عیسی مسیحه و یکیش عشق دوست به دوسته ، کریسمس مبارک      
کد خبر: ۳۵۱۱۴
تاریخ انتشار: ۱۸ دی ۱۳۹۶ - ۱۱:۲۶
جلسه هماهنگی برگزاری هر چه باشکوه‌تر بیستمین جشنواره خیرین مدرسه ساز استان تهران با حضور تمامی اعضا برگزار شد.

به گزارش بدرپرس وبه نقل از روابط عمومی اداره کل نوسازی مدارس استان تهران، جلسه هماهنگی برگزاری هر چه باشکوه‌تر بیستمین جشنواره خیرین مدرسه ساز استان تهران با حضور تمامی اعضا برگزار شد.

بر اساس برنامه ریزی‌های انجام شده، جشنواره بیستم خیرین مدرسه ساز با رویکرد «گرامیداشت خیرین مدرسه ساز در بیستمین سالگرد تأسیس با رویش نیک اندیشان جوان خیر» برگزار خواهد شد.

مهندس داریوش ورناصری مدیرکل نوسازی مدارس استان تهران به عنوان رئیس ستاد برگزاری جشنواره بیستم، در جلسه مذکور ضمن قرائت و مرور شیوه نامه جشنواره بیستم، به تبیین رویکردهای اجرایی آن پرداخت.

تأکید بر هر چه با شکوه‌تر برگزار شدن جشنواره، معرفی مسئولان کمیته‌های اجرایی و تأکید بر برگزاری به موقع جشنواره (24 اردیبهشت) از نکات قابل اهمیت این جلسه بود.

جذب و هدایت خیرین به سوی مدرسه سازی و تلاش در جهت افزایش تعهدات خیرین مدرسه ساز در جشنواره بیستم نیز از دیگر موارد مطرح شده در جلسه مذکور بود.

در پایان نیز رئیس ستاد برگزاری جشنواره اعضای این ستاد را معرفی کرد که مهندس علی بهرامی، مهندس ناصر فتحی و مهندس رضا مظلوم ساکی به عنوان عضو کمیته اجرایی و پذیرش، مهندس محمدعلی قورچی بیگی به عنوان دبیر جشنواره، مهندس حمیدرضا کربلایی به عنوان مسئول کمیته حفاظت، سید ابراهیم میرخانی به عنوان مسئول کمیته پشتیبانی، مهندس هدایت الله موسی زاده به عنوان مسئول کمیته نمایشگاه، فریبا زمانی به عنوان مسئول کمیته بانوان و میثم حاجی پور به عنوان مسئول کمیته فرهنگی ستاد معرفی شدند.
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد