هرکه بر نردبان همت ها بالا رود،ملت ها او را بزرگ دارند  امام علی (ع)      دو تا چیز که تو چرخش زمین نه تموم میشه و نه تغییر میکنه : یکی شکوه تولد عیسی مسیحه و یکیش عشق دوست به دوسته ، کریسمس مبارک      
کد خبر: ۳۵۲۰۲
تاریخ انتشار: ۲۰ دی ۱۳۹۶ - ۱۰:۱۵
رئیس امور بازرسی شرکت ملی گاز ایران تأکید کرد:
نشست آموزشی سلامت اداری و مبارزه با فساد با حضور رئیس امور بازرسی شرکت ملی گاز ایران در شرکت گاز استان یزد برگزار شد.
به گزارش بدرپرس:نشست آموزشی سلامت اداری و مبارزه با فساد با حضور رئیس امور بازرسی شرکت ملی گاز ایران در شرکت گاز استان یزد برگزار شد.

محمدهادی امجدی‌پور، در این نشست آموزشی که با حضور مدیرعامل، معاونین، اعضای هیأت‌مدیره و رؤسای واحدهای ستادی شرکت گاز استان یزد برگزار شد، هدف از برگزاری این جلسه را هم‌اندیشی در رابطه با مباحث سلامت اداری عنوان کرد.

وی همچنین در ادامه با اشاره به شاخص ها و سنجه های سنجش سلامت اداری و نحوه تدوین و پایش آنها، بر استفاده حداکثری از تمامی ظرفیت سازمان به منظور جلوگیری از بروز فساد و همچنین از بین بردن عوامل ایجاد فساد تأکید و از شناسایی نقاط ضعف و نارسایی های سیستم اداری و ارائه راهکار برای رفع آنها به عنوان یکی از مهمترین اهداف صنعت گاز در ارتقای کیفی نام برد.

این مقام مسئول در بخشی دیگری از سخنان خود تصریح کرد: پیشگیری از شکل گیری فساد می‌تواند از طریق مقابله با مصادیق فساد، شناسایی گلوگاه¬های فساد و اقدام لازم جهت رفع آن، ارتقای سلامت اداری در نقاط قابل بهبود و اجرای دقیق و صحیح وظایف و تکالیف تعیین شده در قانون صورت پذیرد.

این مقام مسئول در پایان، از مجموعه شرکت ملی گاز ایران به عنوان یکی از دستگاه های اجرایی که خدمات سالمی را به مردم ارائه می دهد نام برد و از فعالیت های صورت گرفته در این زمینه تشکر و قدردانی کرد.
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد