هرکه بر نردبان همت ها بالا رود،ملت ها او را بزرگ دارند  امام علی (ع)      دو تا چیز که تو چرخش زمین نه تموم میشه و نه تغییر میکنه : یکی شکوه تولد عیسی مسیحه و یکیش عشق دوست به دوسته ، کریسمس مبارک      
کد خبر: ۳۵۳۵۰
تاریخ انتشار: ۲۴ دی ۱۳۹۶ - ۱۱:۵۶
رئیس کمیته امداد در سفر به شهرستان ملارد:
اگر اقتصاد رونق بگیرد ورود نیازمندان به چرخه حمایتی کمیته امداد کاهش می‌یابد.
به گزارش بدرپرس:رئیس کمیته امداد امروز با سفر به شهرستان ملارد علاوه بر حضور در جمع مسئولان و امدادگران این شهر، از منزل دو خانوار تحت حمایت نیز بازدید کرد.

سید پرویز فتاح، رئیس کمیته امداد با بیان اینکه مقام معظم رهبری، رئیس جمهوری و نمایندگان مجلس به این نهاد توجه ویژه ای دارند گفت: اگرچه وسعت کار زیاد است اما اگر اقتصاد رونق بگیرد ورودی کمیته امداد کاهش می یابد.

 وی با تاکید براینکه پرداخت تسهیلات اشتغال زایی به مددجویان به معنای قطع حمایت کمیته امداد از آنها نیست افزود: این نهاد پس از اطمینان کامل از درآمدزایی طرح اشتغال و خودکفایی کامل خانوار تحت حمایت، آنها را از چرخه حمایتی کمیته امداد خارج می کند تا افراد نیازمند دیگر جایگزین شوند.

 فتاح با تاکید بر اینکه تسهیلات اشتغال زایی به مددجویانی مستعد پذیرش شغل پرداخت می شود گفت: این نهاد با نظارت بر طرح های اشتغال مددجویان در صدد ایجاد مشاغل پایدار است به گونه ای که در نهایت خانوار تحت حمایت به خودکفایی برسد.
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد