هرکه بر نردبان همت ها بالا رود،ملت ها او را بزرگ دارند  امام علی (ع)      دو تا چیز که تو چرخش زمین نه تموم میشه و نه تغییر میکنه : یکی شکوه تولد عیسی مسیحه و یکیش عشق دوست به دوسته ، کریسمس مبارک      
کد خبر: ۳۵۳۵۱
تاریخ انتشار: ۲۴ دی ۱۳۹۶ - ۱۲:۰۲
سرپرست فرمانداری دزفول تاکید کرد:
سرپرست فرمانداری دزفول در گفتگو با این پایگاه خبری رفع مشکلات ونیازهای کشاورزان وتولیدکنندگان محصولات کشاورزی را از اولویت های کاری خود و کلیه مدیران مرتبط با کشاورزان خواند وافزود در این راستا مدیریت مصرف آب یکی از مباحث مردم ودارای اولویت است.

به گزارش بدرپرس:ارسلان شهنی سرپرست فرمانداری دزفول در گفتگو با این پایگاه خبری رفع مشکلات ونیازهای کشاورزان وتولیدکنندگان محصولات کشاورزی را از اولویت های کاری خود و کلیه مدیران مرتبط با کشاورزان خواند وافزود در این راستا مدیریت مصرف آب یکی از مباحث  مهم ودارای اولویت است .

وی گفت:با توجه به عدم برداشت اصولی و رعایت نکردن بهره وری آب توسط متولیان دچار مشکلات فراوانی هستیم که بناچار باید براساس توان فعلی آنرا مدیریت کنیم .

سرپرست فرمانداری ویژه دزفول برنقش موثر کشاورزان در اقتصاد شهرستان تاکید کردو گفت میزان بالای کشت ،تعداد زیاد کشاورزان  و ورودی های مالی که از طریق این بخش نصیب اقتصاد منطقه میشود گواه اهمیت فراوان بخش کشاورزی در دزفول است.

معاون استاندار خوزستان همچنین در ادامه این گفتگو توجه مدیران به میزان بارندگی های امسال اشاره کرد و افزود در صورتیکه این مدیران آگاهی کاملی از بارندگی ها ونیاز کشاورزان به برداشت آب در فصول مختلفی داشته باشند می توان براساس آن برنامه ریزی های اصولی تری برای رفع مشکلات کشاورزان وسرمایه گذاری دراین بخش داشته باشیم.
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد