هرکه بر نردبان همت ها بالا رود،ملت ها او را بزرگ دارند  امام علی (ع)      دو تا چیز که تو چرخش زمین نه تموم میشه و نه تغییر میکنه : یکی شکوه تولد عیسی مسیحه و یکیش عشق دوست به دوسته ، کریسمس مبارک      
کد خبر: ۳۵۳۵۷
تاریخ انتشار: ۲۴ دی ۱۳۹۶ - ۱۲:۴۸
مسوول کمیته دریفت کشور:
مسوول کمیته دریفت کشور با مثبت ارزیابی کردن وضعیت اتومبیلرانی خوزستان، گفت: این استان در رشته های دریفت و سرعت کشور پیشتاز است.
به گزارش بدرپرس:مسوول کمیته دریفت کشور با مثبت ارزیابی کردن وضعیت اتومبیلرانی خوزستان، گفت: این استان در رشته های دریفت و سرعت کشور پیشتاز است. 

محمد فراهانی  درخصوص میزبانی اهواز از راند چهارم فرمولا دریفت کشور، اظهارکرد: این میزبانی با حمایت مدیرکل ورزش خوزستان و رییس موتورسواری و اتومبیلرانی استان بسیار خوب و در سطح بالا بود. مسایل امنیتی نیز به خوبی رعایت شد و امیدوارم استان های دیگر نیز بتوانند چنین میزبانی را داشته باشند.

وی در پاسخ به این سوال که پتانسیل خوزستان را در رشته دریفت چطور ارزیابی می کنید؟ گفت: خوزستان در ورزش اتومبیلرانی حرف اول را می زند. این استان در دریفت و سرعت پیشتاز است. 

مسوول کمیته دریفت فدراسیون اتومبیلرانی گفت: وضعیت رشته دریفت در سطح کشور نیز مطلوب است اما همان طور که گفتم در حال حاضر خوزستان در این رشته پیشتاز است و حرف اول را می زند. مدتی پیش نیز مسابقات بین المللی دریفت را داشتیم که شهاب پیشانی دار، اتومبیلران خوزستانی به عنوان نماینده ایران در این مسابقات شرکت داشت.
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد