دو چيز را خداوند در اين جهان كيفر ميدهد : تعدي ، و ناسپاسي پدر و مادر . حضرت محمد (ص)      کسی در قیامت در امان نیست مگر کسی که در دنیا ترس از خدا در دل داشت.امام حسین(ع)      عیدباستانی نوروز 99بر همگان مبارک باد      سال 1399 سال جهش تولید در کشور      
کد خبر: ۳۵۵۳
تاریخ انتشار: ۰۳ اسفند ۱۳۹۳ - ۱۵:۳۵
رئیس مرکز بین المللی توسعه پژوهش های بصره کشور عراق :
رئیس مرکز بین المللی توسعه پژوهش های بصره کشور عراق از شهرکهای صنعتی خرمشهر و آبادان بازدید کرد .
رئیس مرکز بین المللی توسعه پژوهش های بصره کشور عراق در جریان بازدید از شهرکهای صنعتی خرمشهر و آبادان و فرصت های سرمایه گذاری این شهرها در جمع خبرنگاران اظهار کرد: سفر به شهر آبادان در راستای ایجاد روابط تجاری، صنعتی و اقتصادی بین استان بصره عراق و استان خوزستان صورت گرفته که بسیار ثمربخش است.

ماجد راشک عبدالله فرطوسی گفت: کیفیت کالاهای ایرانی خوب است ولی مشکل آنها نبود بازاریابی مناسب است .

وی با بیان اینکه بازدید امروز، اولین بازدید ما از شهر آبادان نیست، افزود: با توجه به بررسی هایی که در بازدید امروز از کارخانجات و مراکز صنعتی آبادان داشتیم واقعا فرصت های سرمایه گذاری و اقتصادی بسیار وسیعی در این شهر وجود دارد که باید بر روی آن بررسی صورت گیرد.

رئیس اتاق صنعت بصره با اشاره به لزوم انجام بازاریابی در خصوص محصولات ایران و عراق، گفت: فکر می کنم مشکل اساسی، تولید صنعت خوزستان نیست بلکه موضوع بازاریابی در دو کشور است که به صورت مطلوبی انجام نشده است.

راشک عبدالله فرطوسی ادامه داد: امیدواریم این بازدید فرصتی برای ارسال کالای خوزستان برای مردم بصره باشد تا توسعه اقتصادی و تجاری مناسبی صورت گیرد.

رئیس مرکز بین المللی توسعه پژوهش های بصره با اشاره به لزوم معرفی بیشتر کالاهای ایرانی در عراق، عنوان کرد: باید با یک برنامه ریزی کالاهای ایرانی به صورت مناسبی به شهروندان عراقی معرفی شود.

راشک عبدالله فرطوسی اشتراکات فرهنگی و دینی را از مهمترین علت ارتباط ایران و عراق دانست و عنوان کرد: هدف و مذهبمان یکی است و وجود این اشتراکات دینی و فرهنگی باعث شده تا در مقابل دشمنانی که قصد جدایی بین روابط دو کشور را دارند قاطعانه ایستاگی کنیم.
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد