ماه مبارک رمضان مبارکباد      27 اردیبهشت روز روابط عمومی و ارتباطات گرامی باد
      
کد خبر: ۳۵۵۶۷
تاریخ انتشار: ۰۱ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۰:۰۲
به قلم ؛کامبیز بهادری دانشجوی کارشناسی ارشد مدیریت رسانه

در چند روز اخیر در گروهها و کانالهای مجازی این استان شاهد انواع تهمتها و توهینها و شایع پراکنی ها در خصوص دو جوان فعال و مدیر در این استان بودیم یکی سرپرست روابط عمومی شرکت ملی حفاری ایران شد و دیگر سرپرست فرمانداری ویژه شهرستان دزفول.جالب اینکه اولی را اصول گرا و احمدی نژادی و دومی را اصلاح طلب تندرو نامیدند.

شیرالی که از بدنه شرکت نفت است در هفته ای که گذشت از طرف سپهری مدیرعامل شرکت ملی حفاری ایران بسمت سرپرست روابط عمومی این شرکت منصوب شد. پس از این انتصاب عکسی از ایشان که در حال کنار زدن مردم در زمان حضور احمدی نژاد در اهواز منتشر شدوانتقاد فراوان از این انتصاب که چرا یک احمدی نژادی به این سمت رسیده است.

این در حالیست که ایشان در ده سال پیش در زمان حضور احمدی نژاد در اهواز  همچون خیلی های دیگر در جمعیت حضور داشت وچه بسا زاویه عکاس احمدی نژاد را پشت سر ایشان نشان داده و.....

سوژه دوم ارسلان شهنی بود که روز گذشته شاهد استعفای ایشان از سرپرستی فرمانداری ویژه شهرستان دزفول بودیم.جوانی که مدیریتهای موفقی در شهرداری کلانشهر اهواز داشت و از دوستان نزدیک استاندار خوزستان بود. وی را هم به جرم اصلاح طلب بودن به باد انتقاد و تهمت و افترا بستند طوریکه وی ناچار به استعفا شد.

حال این سوال پیش می اید که بالاخره خوزستانیها اصلاح طلبند یا اصول گرا ؟؟!!!خوزستانی ها غریب دوستند یا بومی دوست؟؟خوزستانی ها خواستار تحول و پیشرفت و ابادانی اند یا خیر و سوالات دیگری که در این مطلب نمیگنجد. 

انچه  بنظر میرسد تمام این انتقادات و تهمتها با هدف دلسوزی برای شرکت ملی حفاری ایران یا شهرستان دزفول نبود بلکه پشت ان مسایل شخصی و غرض ورزی و زیاده خواهی برخی از افراد است که کلیه مشکلات استان و تنگناها و عقب ماندگی ها و خاک بر سر شدنها را رها کرده اند بدنبال خراب کردن هم استانیهای خود هستند.

بهرحال احمد شیرالی و ارسلان شهنی سوژههای این روزهای فضای مجازی خوزستان دارای توانمندی‌هایی هستند که اگر در خوزستان بالفعل نشود در سایر استانها با عزتتر میشوند و بیشتر پیشرفت میکنند.اما عاملان این تهمتها ایا به اسایش میرسند یا دنبال نیروهای دیگر شایعه راه میاندازند؟؟!!!

امید که مقداری واقع نگر باشیم و نگذاریم شیرالی ها و شهنی ها ناامید از خدمت در استان خود شوند.
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد