ماه مبارک رمضان مبارکباد      27 اردیبهشت روز روابط عمومی و ارتباطات گرامی باد
      
کد خبر: ۳۶۰۴۶
تاریخ انتشار: ۱۵ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۳:۴۱
رئیس پلیس امنیت عمومی خراسان جنوبی از دستگیری سه تبعه خارجی زن به اتهام استفاده غاصبانه از شناسنامه ایرانی خبر داد.

به گزارش بدرپرس:رئیس پلیس امنیت عمومی خراسان جنوبی از دستگیری سه تبعه خارجی زن به اتهام استفاده غاصبانه از شناسنامه ایرانی خبر داد.

 سرهنگ موسوی، رئیس پلیس امنیت عمومی خراسان جنوبی گفت: با دریافت اطلاعاتی مبنی بر این که سه زن تبعه خارجی از شناسنامه ایرانی استفاده قاصبانه کرده اند و از این مدارک سوءاستفاده کرده اند؛ موضوع برای رسیدگی در دستور کار مأموران قرار گرفت.

وی اظهار داشت: با انجام اقدامات و بررسی‌های لازم مشخص شد که شناسنامه‌ها متعلق به افرادی در استان‌های همجوار هستند و فوت کرده اند که صاحب شناسنامه‌ها آن‌ها را به سه تبعه خارجی به قیمت هنگفت فروخته است و اتباع خارجی نیز با این مدارک در ایران ازدواج کرده اند و مدارکی از قبیل گواهینامه، گذرنامه و سایر مدارک هویتی دریافت کرده اند.

رئیس پلیس Police امنیت عمومی خراسان جنوبی در ادامه افزود:با انجام مکاتبات اداری ابطال شناسنامه‌ها از طریق اداره ثبت احوال پیگیری شد و متهمان به پلیس امنیت عمومی احضار شدند که در بازجویی پلیس لب به اعتراف گشودند و به جرائم خود اعتراف کردند.

موسوی تصریح کرد:مدارک هویتی که غیر قانونی توسط این افراد اخذ شده بود از آنان سلب شد و با تشکیل پرونده جهت رسیدگی به اتهاماتشان به مقام قضائی معرفی شدند

منبع/رکنا
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد