۲۲ بهمن سالروز پیروزی انقلاب اسلام مبارک باد .      دو تا چیز که تو چرخش زمین نه تموم میشه و نه تغییر میکنه : یکی شکوه تولد عیسی مسیحه و یکیش عشق دوست به دوسته ، کریسمس مبارک      
کد خبر: ۳۶۰۵۱
تاریخ انتشار: ۱۶ بهمن ۱۳۹۶ - ۰۸:۵۷
آقای شریعتی؟!
چند سالی است که مقام معظم رهبری دقایقی بعداز شروع سال تحویل شمسی نام ان را با پیام تبریک و شادباش نوروز به ملت ایران مزین نمودند .
چند سالی است که مقام معظم رهبری دقایقی بعداز شروع سال تحویل شمسی نام ان را با پیام تبریک و شادباش نوروز به ملت ایران مزین نمودند .

 یکی از اهداف نام گذاری سالها با توجه به وضعیت سیاسی و اقتصادی درکشور و جهان خط و مشی ملی  برای سران قوا و به ویژه دولت  می باشد تا سرلوحه کار مسئولان نظام مقدس جمهوری اسلامی  باشد.

براین اساس مقام معظم رهبری با توجه به شناخت کامل از وضعیت اقتصادی کشور سال96را مزین به سال (اقتصادمقاومتی .تولید و اشغال) نامیدندکه باعث تحول درونی و اصلاح امور اقتصادی گردد .

با ذکر این مقدمه در پی اعتراضات گسترده صنعتگران  به نحوه مدیریت سازمان صنعت ،معدن و تجارت همچنین شرکت شهرک های صنعتی و بانک های عامل که  به علت نداشتن طرح و برنامه جهت برون رفت از مشکلات پیش روی تولید کنندگان دچار سردرگرمی گشته اند.دکتر شریعتی اولین سفررسمی خود را دوم فروردین 96  به ناحیه صنعتی گتوند اغاز نمود سفری که بارقه امید را دردل این کارافرینان نشاند . 

استاندار تقریبا از تمام واحدهای تولیدی بازدید میدانی بعمل اورد و قول مساعدت دادکه پیگیر رفع موانع  تولیدکنندگان شود .

دوازدهم بهمن ماه جلسه کارگروه اشتغال در گتوند برگزار شد گرچه دکترشریعتی در اولین جلسه که در فرمانداری برگزارشد حضور نداشت و عدم حضور ایشان مورد نقد نماینده مردم شوشتر و گتوند در مجلس شورای اسلامی قرارگرفت .

اما نکته قابل تامل این بود که هیچ کدام از صنعتگران جهت پیگیری وعدهای داده شده نیز از سوی فرمانداری گتوندبه این جلسه دعوت نشده بودند و تعجب انگیز تر رفتار استاندار که گویی چنین ناحیه صنعتی وجود خارجی نداردو چنان وعده هایی نداده است  .

اقای شریعتی تقریبا سال رو به اتمام است و شما با تمام تیم پزشکان که در مسند اقتصادی هستید توان راه اندازی مجدد حتی یک واحد تولیدی را نداشتید، تکلیف واحدهای اقتصادی راکد در شهرک صنعتی گتوند که وعده اش را داده بودید چه می شود؟  تکلیف سایر شهرکهای صنعتی خوزستان چه می شود؟ سفرها و سرکشی های شمابه شهرهای استان وقتی هیچ نتیجه ای در بر نداشته باشد چه فایده ای برای مردم دارد ؟ آیاسفر شمابه گتوند یک سفرنمایشی بود؟ چرا فکر اساسی برای صنعتگران استان نمی کنید؟ یا از لحاظ نحوه مدیریت در امراشتغال به بن رسیده اید؟


علی کایدانی
منتقد صنعتی
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد