هرکه بر نردبان همت ها بالا رود،ملت ها او را بزرگ دارند  امام علی (ع)      دو تا چیز که تو چرخش زمین نه تموم میشه و نه تغییر میکنه : یکی شکوه تولد عیسی مسیحه و یکیش عشق دوست به دوسته ، کریسمس مبارک      
کد خبر: ۳۶۱۴۸
تاریخ انتشار: ۱۸ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۱:۴۸
مدیرعامل بانک قرض الحسنه مهر ایران:
دکتر مرتضی اکبری مدیرعامل بانک قرض الحسنه مهر ایران در بازديد از شعب استان اصفهان ضمن تاکيد بر اقدامات مثبت و موثر انجام شده براي توانمندسازي اقشار آسيب پذير جامعه بيان داشت: اين بانك با بهره گيري از منابع مردمي و سپرده گذاري خيرين، فعاليت هاي گسترده اي را در راستاي رفع محروميت ها و تحقق مسئوليت هاي اجتماعي خود اجرا كرده است

به گزارش بدرپرس وبه نقل از روابط عمومی بانک قرض الحسنه مهر ایران، دکتر مرتضی اکبری مديرعامل، به همراه حسن تليکاني عضو هيات مديره و جمعي از مديران ارشد ستاد مركزي به منظور بررسي و ارزيابي عملكرد شعب استان اصفهان به اين شهر سفر كردند.

دکتر اکبری در جریان بازدید از شعب استان اصفهان در جمع همکاران اظهارداشت: بانک قرض الحسنه مهر ایران يك بانك كاملا مردمي است و دولت هيچ سهم سپرده گذاري در منابع قرض الحسنه جذب شده ندارد و تمامي منابع مالي اين بانك از محل سپرده هاي جاري و پس انداز مردم مي باشد.

وی افزود:۹۰ درصد منابع این بانک به صورت تسهیلات قرض الحسنه در حوزه های معيشت، اشتغال و کارآفريني، ازدواج جوانان و بهداشت و درمان به نيازمند واقعي پرداخت شده است و ۱۰ درصد مابقي نيز به عنوان ذخيره قانوني نزد بانک مرکزي قرار دارد.

مدیرعامل بانک قرض الحسنه مهر ایران تصریح کرد: خوشبختانه عملکرد این بانک با استقبال مردم مواجه شده است به نحوي كه در سال گذشته منابع بانك در اين موقع از سال بالغ بر ۶ هزار ميليارد تومان بوده و در حال حاضر اين منابع به ميزان ۱۰ هزار و ۲۰۰ ميليارد تومان افزايش پيدا كرده است.

اکبری خاطرنشان ساخت: با توجه به شرایط اقتصادی و فرهنگ مردم که بیشتر به سمت سپرده گذاري براي کسب سود تمايل دارند، رشد ۶۶ درصدي منابع قرض الحسنه اين بانک عددي بزرگ و كار بسيار دشواري به شمار مي آيد.

در ادامه تلیکانی عضو هیات مدیره بانک قرض الحسنه مهر ايران نيز با اشاره به پرداخت ۶۰۰ هزار فقره تسهيلات قرض الحسنه طي ۱۰ ماه سال ۹۶ بيان داشت: با اهتمام تمامي مديران وکارکنان اين بانك گام هاي موثري براي بهبود معيشت، تامين مايحتاج ضروري و رفع دغدغه هاي مالي اقشار ضعيف و متوسط جامعه برداشته شده است. 

وی افزود: بانک قرض الحسنه مهر ایران در شبکه بانکی کشور از جایگاه مناسب و مطلوبي برخوردار است و همه كاركنان صف و ستاد بانك بايد براي رشد و توسعه بيش از پيش سبد محصولات و همچنين ترويج بانكداري اسلامي در بستر قرض الحسنه تلاش كنند.

شایان ذکر است، نجدی مدیر امور استان ها، وکیل مشاور مديرعامل و رييس اداره کل حوزه مديريت، فرجي مهماندار رييس اداره کل توسعه سرمايه انساني، اخوان رييس اداره كل اعتبارات و بين الملل و سلطانيان مدير شعب استان تهران نيز در اين بازديدها حضور داشتند.
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد