دو چيز را خداوند در اين جهان كيفر ميدهد : تعدي ، و ناسپاسي پدر و مادر . حضرت محمد (ص)      کسی در قیامت در امان نیست مگر کسی که در دنیا ترس از خدا در دل داشت.امام حسین(ع)      عیدباستانی نوروز 99بر همگان مبارک باد      سال 1399 سال جهش تولید در کشور      
کد خبر: ۳۶۵۲
تاریخ انتشار: ۰۹ اسفند ۱۳۹۳ - ۱۱:۳۳
 استاندار خوزستان گفت: دادستان زماني مي تواند تصميم بگيرد كه همه مصلحت هاي يك حكومت و يك جامعه و تمام مسائل شرعي و قانوني را در نظر گرفته باشد.

عبدالحسن مقتدايي در مراسم معارفه دادستان عمومي و انقلاب اهواز , نقش دادستان را درمدیریت بحران ها مهم توصیف کرد و گفت :  اولين گام هر حكومتي با هر فرهنگ و قوميتي، ایجاد امنیت در جامعه است. استقرار هر حكومتي بر ستون هايي است و اصلي ترين ستون آن، امنيت است. اگر امنيت برقرار شود بقيه ستونها نیز استوارند.

وي ادامه داد: آخرين مجموعه اي كه از كار باز مي ايستد، نيروي انتظامي و گارد امنيتي است. در مجموعه هاي امنيتي يك بخش پيدا است مانند نيروي انتظامي و ارتش و يك بخش پنهان است حداقل تا زماني كه نتيجه اعلام شود.

مقتدايي گفت: دادستانی در حقيقت بخش مديريت بحران است و دادستان زماني مي تواند تصميم بگيرد كه همه مصلحت هاي يك حكومت و يك جامعه و تمام مسائل شرعي و قانوني را در نظر گرفته باشد.

استاندار خوزستان عنوان کرد: دو نوع مديريت داريم، يك نوع مديريت تصميم سازي و تصميم گيري مي كند و يك نوع ديگر، مديريت بحران است. این نوع مدیریت در قوه قضاييه به دست دادستان است كه بايد در عمل تصميم بگيرد و زماني كه سريع تصميم مي گيرد در عين حال باید بهترين تصميم باشد. 
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد