ماه مبارک رمضان مبارکباد      27 اردیبهشت روز روابط عمومی و ارتباطات گرامی باد
      
کد خبر: ۳۶۶۳۸
تاریخ انتشار: ۰۷ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۰:۰۹
در جلسه اخیر هیات واگذاری به ریاست دکتر مسعود کرباسیان وزیر امور اقتصادی و دارایی، واگذاری 34 بنگاه دولتی به ارزش بیش از شش هزار میلیارد تومان مورد تصویب قرار گرفت.
به گزارش بدرپرس: در جلسه اخیر هیات واگذاری به ریاست دکتر مسعود کرباسیان وزیر امور اقتصادی و دارایی، واگذاری 34 بنگاه دولتی به ارزش بیش از شش هزار میلیارد تومان مورد تصویب قرار گرفت.

این اقدام که بیانگر عزم جدی دولت به ویژه وزیر امور اقتصادی و دارایی به عنوان متولی این امر است، تاثیر مهمی در شتاب بخشی به اجرای اصل 44 دارد و با استقبال خوب بخش خصوصی رو به رو شده است. 

وزیر امور اقتصادی و دارایی در پست تلگرامی خود درخصوص این اتفاق خجسته نوشته است: 

"امروز برای واگذاری 34 بنگاه دولتی به بخش خصوصی تصمیم گیری شد، این یعنی دولت بر سر وعده ای که به مردم داده بود: (واگذاری کارها به صاحبان کسب و کار و عدم رقابت دولت با مردم) ایستاده است.

امیدم به روزی ست که بخش خصوصی ایران همچون کشورهای توسعه یافته، محور اقتصاد و دولت فقط محوری ناظری منصف و عادل باشد نه رقیبی برای کارآفرینان. البته با وجود هزاران مانع و مقاومت درونی و بیرونی، این راه همراهانی صبور و استوار می خواهد خداراشکر که دولت مرد میدان است و کارآفرینان به زودی گواهی خواهند داد که خصوصی سازی واقعی اتفاق افتاده است. 
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد