ماه مبارک رمضان مبارکباد      27 اردیبهشت روز روابط عمومی و ارتباطات گرامی باد
      
کد خبر: ۳۶۷۲۰
تاریخ انتشار: ۰۸ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۲:۴۸
با حضور مدیرعامل بانک کشاورزی:
سیزدهمین جلسه گردهمایی و هم اندیشی سهامداران گروه نصر معین پارسایان (جهادهای نصر استانی) روز هفتم اسفند با حضور روح اله خدارحمی رییس هیأت مدیره و مدیرعامل بانک کشاورزی و مدیران عامل شرکت های جهاد نصر در سالن اجتماعات شرکت نصر معین برگزار شد.

به گزارش بدرپرس:سیزدهمین جلسه گردهمایی و هم اندیشی سهامداران گروه نصر معین پارسایان (جهادهای نصر استانی) روز هفتم اسفند با حضور روح اله خدارحمی رییس هیأت مدیره و مدیرعامل بانک کشاورزی و مدیران عامل شرکت های جهاد نصر در سالن اجتماعات شرکت نصر معین برگزار شد.

در این همایش روح اله خدارحمی طی سخنانی موقعیت فعلی بانک کشاورزی در سیستم بانکی، تحقق اهداف این بانک در حوزه تجهیز منابع و پرداخت تسهیلات مرتبط با بخش تا این مقطع را از موفقیت های بانک کشاورزی اعلام کرد.

وی همچنین با تاکید بر ضرورت توسعه تعاملات بانک و شرکت های جهاد نصر و سایر شرکت های بزرگ و فعال در کشور، ایجاد دپارتمان بانکداری شرکتی و نگاه متفاوت بانک کشاورزی به موضوع یکپارچه سازی سه فعالیت تجهیز منابع، اعطای تسهیلات و گردش خدمات توسط اداره کل موصوف را از نقاط قوت و مایه افتخار بانک کشاورزی دانست.

شایان ذکر است در این همایش، مهندس فنودی مدیرامور اعتباری و بانکداری شرکتی و مهندس معماران رئیس اداره کل بانکداری شرکتی بانک کشاورزی، روح اله خدارحمی را همراهی می کردند.
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد