ماه مبارک رمضان مبارکباد      27 اردیبهشت روز روابط عمومی و ارتباطات گرامی باد
      
کد خبر: ۳۶۷۲۲
تاریخ انتشار: ۰۸ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۳:۰۱
مدیر امور طرح و برنامه بانک ملت اعلام کرد؛
بانک ملت با نصب اولین دستگاه صراف الکترونیک کاملا مکانیزه در ایران از برنامه ریزی برای فعال سازی دستگاه دیگر در مشهد مقدس خبر داد.

به گزارش بدرپرس- هادی سپانلو، مدیر امور طرح و برنامه بانک ملت با اعلام نصب اولین دستگاه صراف الکترونیک کاملا مکانیزه در ایران، از برنامه ریزی برای فعال سازی دستگاه دیگر در مشهد مقدس برای ارایه ارزهای دینار عراق و کویت خبر داد.

سپانلو با اعلام نصب و راه اندازی اولین دستگاه صراف الکترونیک ایران در هتل عباسی اصفهان، گفت: با انتقال دستگاه به شهر اصفهان و انجام تست های نهایی و همچنین رفع برخی نواقص کوچک، دستگاه از روزهای آینده آماده ارایه خدمات مکانیزه به اتباع خارجی است.

مدیر امور طرح و برنامه بانک ملت اظهارداشت: پیش بینی می شود به دلیل آشنایی اتباع خارجی با استفاده از اینگونه کارت ها و همچنین تعداد پُرشمار گردشگران خارجی در ایران، استقبال مناسبی از دستگاه صراف الکترونیک صورت پذیرد.

سپانلو ادامه داد:‌ انتظار این است که بخش خصوصی و صرافی ها برای گسترش فعالیت در این بخش ورود کنند و تاکنون نیز 4 صرافی برای فعالیت در این بخش و استفاده از دستگاه صراف الکترونیک اعلام آمادگی کرده اند.

وی خاطرنشان کرد: برنامه بعدی بانک ملت هماهنگی برای نصب دستگاه صراف الکترونیک در مشهد مقدس است که این قابلیت نیز وجود دارد که بتوانیم علاوه بر دلار و یورو که هم اکنون در دستگاه صراف الکترونیک اصفهان قابل پرداخت است، دینار عراق و کویت را نیز ارایه کنیم.

این مقام مسئول در بانک ملت تصریح کرد: در حال حاضر، تا سقف هزار دلار و یا یورو در قالب صراف الکترونیک امکان ارایه ارز به خارجی ها است که این امکان وجود دارد که سقف پرداخت ها تا 5 هزار دلار و یا یورو نیز افزایش یابد.
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد