ماه مبارک رمضان مبارکباد      27 اردیبهشت روز روابط عمومی و ارتباطات گرامی باد
      
کد خبر: ۳۶۸۳۷
تاریخ انتشار: ۱۴ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۳:۰۷
بانک سامان در چهارمین جشنواره سالانه «بانک محبوب من»، موفق شد علاوه بر قرارگرفتن در جمع بانک‌های محبوب کشور، به‌عنوان انتخاب اول مردمی از نظر آموزش مشتریان و بانک برتر در زمینه استفاده مشتریان از خدمات الکترونیک معرفی شود.

به گزارش بدرپرس:بانک سامان در چهارمین جشنواره سالانه «بانک محبوب من»، موفق شد علاوه بر قرارگرفتن در جمع بانک‌های محبوب کشور، به‌عنوان انتخاب اول مردمی از نظر آموزش مشتریان و بانک برتر در زمینه استفاده مشتریان از خدمات الکترونیک معرفی شود.

 در پایان چهارمین دوره جشنواره بانک محبوب من در سال 96 و با آرای حدود 100 هزار نفر از مشتریان شبکه بانکی کشور، بانک سامان به‌عنوان یکی از بانک‌های محبوب معرفی شد.

براساس این گزارش، با رای قاطع شرکت‌کنندگان در جشنواره، بانک سامان در حوزه آموزش، اطلاع‌رسانی و محتوا، بانک محبوب معرفی شد. مشتریان شبکه بانکی همچنین بانک سامان را به‌عنوان بانک برتر از نظر خدمات الکترونیکی معرفی کردند.

گفتنی است «جشنواره بانک محبوب من» با هدف تعیین محبوب‌ترین بانک‌ها ازنظر مشتریان شبکه بانکی، دی و بهمن‌ماه سال جاری برگزار شد و طی آن مشتریان با امتیازدهی به بانک موردعلاقه‌شان، بانک‌های محبوب را انتخاب کردند.
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد