هرکه بر نردبان همت ها بالا رود،ملت ها او را بزرگ دارند  امام علی (ع)      
کد خبر: ۳۶۹۷۱
تاریخ انتشار: ۱۹ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۱:۴۲
مهندس محمد دامادی:
مهندس محمد دامادی نماینده مردم ساری در مجلس شورای اسلامی وعضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی ورئیس شورای سیاست گذاری جایزه دادمان در گفتگو با این پایگاه خبری جایزه دادمان را حاصل یک ایده واحساس نگرانی و خلائی در بخش راه وشهرسازی دانست که با اقبال خوبی روبه رو شده است

به گزارش بدرپرس:مهندس محمد دامادی نماینده مردم ساری در مجلس شورای اسلامی وعضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی  ورئیس شورای سیاست گذاری جایزه دادمان در گفتگو با این پایگاه خبری جایزه دادمان را حاصل  یک ایده واحساس نگرانی و خلائی در بخش راه وشهرسازی دانست که با اقبال خوبی روبه رو شده است.

وی افزود هرسال که می گذرد استقبال از این همایش بیشتر میشود بطوریکه امسال علاوه بر وزیر راه وشهرسازی ،معاون رئیس جمهور ورئیس سازمان میراث فرهنگی و گردشگری کشورمان نیز در جمع مهندسان ،پژوهشگران وپیمانکاران بخش راه وشهرسازی شرکت کردند.

رئیس شورای سیاست گذاری جایزه دادمان برگزاری این همایش را موجب انگیزه در بین دستندرکاران این بخش دانست وگفت ارزش معنوی وحمایتی جایزه دادمان بسیار زیاد است وباعث شده امسال نسبت به سال قبل افراد بیشتری وارد عرصه شوند وپروژههای خود را معرفی و در ارزیابی فنی وتخصصی هیات داوران این همایش شرکت کنند .

این نماینده مجلس با اشاره به موافقت وزیر راه وشهرسازی با ملی شدن جایزه دادمان افزود:امیدواریم در سالهای آینده این همایش قوی تر وکیفی تر برگزار واین جایزه را به یک برند بین المللی تبدیل کنیم .

عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی مهندسان کشور را مهمترین عامل رشد وترقی کشور خواند وگفت:متاسفانه نگاه درستی به این حوزه وجود نداشته است وامروز با برنامه هایی همچون جایزه دادمان می توانیم با کمک مسئولین کشور ضمن تقدیر از چهرههای علمی در این بخش باعث ایجاد انگیزه برای ادامه فعالیت وخدمت به کشور شویم .
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد