۲۲ بهمن سالروز پیروزی انقلاب اسلام مبارک باد .      دو تا چیز که تو چرخش زمین نه تموم میشه و نه تغییر میکنه : یکی شکوه تولد عیسی مسیحه و یکیش عشق دوست به دوسته ، کریسمس مبارک      
کد خبر: ۳۶۹۹۲
تاریخ انتشار: ۱۹ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۴:۳۲
در حالیکه هیات های ورزشی با مشکلات مالی فراوانی روبه رو هستند وهمواره به دنبال جذب اسپانسر وحامیانی برای برگزاری مسابقات وبرنامه های تیم های خود هستند،مسئول روابط عمومی یکی از هیات های ورزشی خوزستان بدنبال باجگیری و دریافت درصد از افرادی است که کارهای اجرایی،فرهنگی وتبلیغاتی جشنوارهها و مسابقات این هیات را انجام میدهند.
به گزارش پایگاه بدرپرس:در حالیکه هیات های ورزشی با مشکلات مالی فراوانی روبه رو هستند وهمواره به دنبال جذب اسپانسر وحامیانی برای برگزاری مسابقات وبرنامه های تیم های خود هستند،مسئول روابط عمومی یکی از هیات های ورزشی خوزستان بدنبال باجگیری و دریافت درصد از افرادی است که کارهای اجرایی،فرهنگی وتبلیغاتی جشنوارهها و مسابقات این هیات را انجام میدهند.

شواهد موجود حاکیست چندی  پیش وی از کانون تبلیغاتی کامیار بهادر که برخی از فعالیت های چاپ بنر ،نصب و امور رسانه ای یکی از جشنوارههای ورزشی این هیات را انجام داده بود خواستار دریافت مبلغ 2 میلیون تومان از فاکتور 10 میلیون تومانی این کانون که قرار بود سازمان آب وبرق خوزستان  مبلغ آنرا پرداخت کند شده بود که با مخالفت این کانون روبه رو شد.

البته بر اساس گزارش مدیریت کانون تبلیغاتی کامیار بهادر این عدم همکاری با وی موجب شد که وی کارهای هیات را با  افراد دیگری انجام دهد.

جالبتر اینکه این شخص این روزها در گروههای مختلف فضای مجازی به تعریف  وتمجید از مدیر کل ورزش وجوانان استان خوزستان می پردازد که بنظر می رسد .

مدیر کل پرتلاش این اداره کل باید مواظب این افراد که با مقاصد خاص وارد ورزش شده اند باشد.
گفتنی است که رئیس این هیات مورد نظر که از پیشکسوتان ورزش است باید به بررسی خیلی از فاکتورهایی که از طرف ایشان ارائه می شود بپردازد.

شاید کارت های هدیه ای که به اسم خبرنگاران گرفته می شود یا پولی که برای افزایش اعضای کانال این هیات هزینه می شود و هزینه های برگزاری جشنواره هایی که طی سال این هیات برگزار می کند از جمله مواردیست که باید توسط این رئیس هیات بازنگری شود.
مدیر کل ورزش استان نیز باید مواظب تعریف و تمجید های برخی از افراد باشد و به این ضرب المثل قدیمی دقت کند که تخم مرغ دزد ، شتر دزد می شود.
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد